PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 048
ocen
6,4 10 1 32048
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

tej totalnej krytyki ...nie wiem do czego się tak dopierdalacie - scenariusz całkiem nieźle skleciony a gra głównych aktorów też mówiąc oglednie i delikatnie ;) nie pozostawia wiele do życzenia ;)

pozdro KRYTYCY KINA

:]

ocenił(a) film na 4
pan_cogito14

"scenariusz całkiem nieźle skleciony a gra głównych aktorów też mówiąc oglednie i delikatnie ;) nie pozostawia wiele do życzenia ;) "


z mojej strony powiem tak: nie chciałam od Pcino I De Nirro "skleconej nieźle gry"...od dzieciaka są dla mnie gigantami kina, wychowywałam się na ich filmach i od dawna chciałam ich znów razem zobaczyć na dużym ekranie..."gorączka" , "ojciec chrzestny II ".....myślałam,że znów powstanie jakiś skrawek historii, kolejny film do którego będę wracać z pasją nawet 20 raz, a powstał gniot, jak dla mnie coś dużo poniżej moich oczekiwań, znana z innych filmów historyjka, troche strzelania, dobro, zło, cholera nic a nic nowego....
nie chodzi by być "krytykiem kina", ja po prostu oczekiwałam więcej, znam możliwości dwóch panów, i to nie było to na co liczyłam, tyle :]
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
pan_cogito14

Oczywiście, że to jest dobry film. Najlepszy kryminał 2008 roku. Tylko ocena jest niska bo każdy spodziewał się rewelacji i świetnego kina z Pacino i De Niro. Tak nie jest i wszyscy oceny mocno zaniżają, aż za mocno, bo to mimo wszystko przyzwoity film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones