PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40168}

Zbrodnie z miłości

Love Crimes
4,8 121
ocen
4,8 10 1 121
Zbrodnie z miłości
powrót do forum filmu Zbrodnie z miłości

Trafił mi się, do obejrzenia, film z kategorii dreszczowiec. Sam sobie nie wierzę ale obejrzałem
go do końca mimo, że cieniuteńki to film i pełen naiwności, film bez napięcia lecz ma coś co
być może przyciągnie męską część społeczeństwa. Pisząc opinie o oglądanych filmach
zauważyłem wpisy z zapytaniem ...czy w filmie jest jakaś goła d..a. Film jest do d..y no i gołej
d..y nie mgło zabraknąć i to nie byle jakiej bo powabnej, w tamtych czasach, Sean Young. Jej
powab nie zadziałał jednak adrenalinowym kopem i nie wpłynął na zmianę mojej oceny o
samym filmie. Nie wiedziałem nic o o tym występie Sean Young w takiej roli przed
przystąpieniem do oglądania filmu - no i zaczyna to wyglądać ... głupio trochę ale, że była to
najważniejsza część filmu - a może jednak tak !?

Szpila_1308

W odpowiedzi na temat:
uważam, że tak :) ale nie w przypadku tej produkcji. Film do bani, a w dodatku nie ma na co patrzeć :)

Szpila_1308

Kariera Sean Young wówczas zaczęła podupadać i aktorka miała nadzieje ze udział w modnym wówczas thrillerze erotycznym z powrotem wywinduje Ją na szczyt. Wyszło marnie.

MaliniaEscobar

A Sharon Stone pomogło...;-)

eltoro10000

Powiedzmy to szczerze, Nagi Instynkt nie ma jakiejś szczególnie skomplikowanej fabuły i film pewnie przeszedłby beż echa gdyby nie świetnie napisana postać Catherine Tramell która Sharon Stone zagrała po mistrzowsku. "Zbrodnie z milosci" to natomiast porażka na całej linii a Sean Young (która notabene bardzo lubię) wypada tu po prostu tragikomicznie w roli twardej Pani prokurator której w głowie zawraca kompletnie nie atrakcyjny antagonista.

BMovieManiac

Gdyby nie Sharon Stone, która "poszła na całość", bo miała już dosyć grania ogonów i stwierdziła, że teraz albo nigdy, to choćby najlepiej napisana postać nie sprawiła, że film był takim hitem. Wiadomo co zdecydowało... Nie pamiętam czy widziałem te "Zbrodnie z miłości", ale przypuszczam, że Sean Young nie wykorzystała wszystkich atutów, jak Sharon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones