PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11978}
7,3 14 922
oceny
7,3 10 1 14922
6,3 7
ocen krytyków
Zdążyć przed północą
powrót do forum filmu Zdążyć przed północą

Niezły film

ocenił(a) film na 6

ze starym kilmatem konca lat 80tych fajnie sie oglądało ,ale teraz w tych latach takiego duzego wrazenia nie robi / najbardziej mi sie podobała scena w barze z podrobionymi dolarami

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Oj tam. Prędzej my się zestarzeliśmy niż ten film :). Dla mnie w dalszym ciągu super filmik. Naprawdę można się zrelaksować i pośmiać. Do tego wciąga.

ocenił(a) film na 8
Hipis_3

Dlaczego kolega Hipis nie poinformował mnie osobiście że oglądał tak dobry film ?? :) Dopiero teraz na niego trafiłem o "parę" lat później :) W natłoku byle jakich produkcji naprawdę dobre kino.

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Właśnie w tych czasach robi jeszcze większe wrażenie m.in dzięki klimatowi jaki ma ten film, dzięki prostej, dobrej, intrygującej fabule i przede wszystkim ciekawe postacie budują ten film. Bob ma tutaj tyle luzu i naturalności ile nie widziałem w jego najlepszych rolach, do tego partnerujący mu aktor też dobrze sobie poradził. Dzisiejsze rozrywkowe filmy są inne, gdzieś zatraciły poświęcenie uwagi postaciom, ich rozwoju itd. ( oczywiście nie wszystkie ) może to przez wysoko rozwiniętą technologię. Nie mnie ten film ma swój urok i ową naturalność.

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Też mi się podobała scena z tymi podrobionymi dolarami. Świetny klimat, ciekawa fabuła, muzyka też niczego sobie. Film 7.5/10, ale ze względu na to, że ma ocenę 7.4 to daje osiem.

konrii_2

Fajny film dzisiaj leciał na tnt rano,najlepsza scena to jak Gordin De niro zwiewa mini samolotem z pod baru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones