PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 441
ocen
2,8 10 1 39441
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości jakim szkodnikiem jest Kurski?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aldaron87

Dokładnie.

ocenił(a) film na 3
forgetaboutit

Czysto zarobkowy. Każdy, kto bierze udział w przedsięwzięciu jakim jest film, ma nadzieję, że się on zwróci jako inwestycja.

forgetaboutit

Czytam komentarze niektórych i ręce opadają. Ave elyto narodu, oświeceni Europejczycy. Wszystko wiedzący, oceniający krytycy. Nie macie pojęcia o muzyce, o promocji i biznesie o dystrybucji a otwieranie te pseudeintelygenckie mordy. Czujecie się lepsi bo wierzycie, że ogladanie TVN, przeczytanie dwóch książek w życiu i przesłuchanie trzech płyt nie-discopolo daje wam przyzwolenie na wyśmiewanie czegoś czego zupełnie nie rozumiecie. I nie, to nie jest tak jak myślicie. To nie jest tak, że "Nie rozumiemy bo tego "czegos" nie da się zrozumieć". Nie rozumiecie ponieważ jesteście mentalnym plebsem z IQ młotka, którym ubzdurało sobie, że w Polsce mamy dyktaturę, disco polo jest narzędziem Kurskiego a TVP dostaje miliardy na propagandę. Na szczęście zbliżające wybory pokażą gdzie jest wasze miejsce i znów będzie słychać wycie. Oczywiście film jest gniotem ale wasza wiedza na temat faktów z nim związanych to mentalne szambo.

ocenił(a) film na 1
FilmWebManiak

Znalazl sie oswiecony krytyk.

ocenił(a) film na 1
FilmWebManiak

Kuwa jaki avatar taki dzban :)

ocenił(a) film na 1
forgetaboutit

Ale za "Kochaj albo rzuć" szanuję w najwyższym stopniu, Bolesławie.

ocenił(a) film na 1
forgetaboutit

To jest właśnie całe dziadostwo PiSiorów.Wolą dać miliardy na taki syf filmowy i sianie PROPAGANDY w TVPIS u KNURSKIEGO.Zamiast przeznaczyć te pieniądze na szpitale i ratowanie naszego wspólnego zdrowia i życia !.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
AchitofelGilonita

Niezadługo ty będziesz skowyczał jak będzie Cię wirus żywcem pożerał.Jak nie będzie kasy na Twoje leczenie głąbie PiSowski

jazdowicz2666

Na Kidawe Błońską już głosik oddałeś? POpaprancu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
AchitofelGilonita

Nie bulwersuj się tak PiSioku bo Ci pikawa siądzie i klocka zrobisz w majtki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jazdowicz2666

Idź na PO zagłosuj na pewno będą rządzić lepiej państwem tak jak przez 8 lat,włącz TVN i oddaj głos na upośledzoną Błońska

ocenił(a) film na 1
pawel997402

Lepsza Błońska niż Duduś,podwładny Jarosława który jest na każde jego pierdnięcie.Co mu Kaczka podeśle,to od razu podpisze.Człowiek bez mózgu i bez swojego zdania.Zwykły chłoptaś na posyłki i nic więcej.Oglądaj dalej TVPIS

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
pawel997402

Słuchaj,wyzywając kogoś kogo się nawet nie od imbecylów to też świadczy o Twojej niskiej inteligencji niestety,a Kidawę poniżasz.Ale z resztą nie mówię że nie masz racji,bo sporo w tym prawdy jest.Jedno jest pewne,że nikt nie przychodzi do koryta bez celu,oczywiście własnego dobra,a nie Naszego.PiS twierdzi że jak PO kiedyś kradli,to oni teraz też muszą to robić,tylko że jest taka różnica że PO kradło w nocy,jak już było ciemno,a PiS kradnie za dnia twierdząc że robią to wszystko dla dobra kraju.Polsce jest potrzebny taki Trump np.który jest już bogaty,ustawiony i przychodzi do władzy dla tak zwanego własnego hobby,jak to Donald właśnie nazwał kiedyś.A póki co to rządzą Polską same pijawki i nic więcej.Zresztą nie chce mi się nawet o polityce kłócić,niech każdy wierzy i ufa tym komu ufa i gitara :D.POzdrawiam

jazdowicz2666

Mówisz że wyzywanie kogoś świadczy o niskiej inteligencji a sam jeden post powyżej mojego wyzywasz gościa że śmieć go zrobił i jest niedorobiony

ocenił(a) film na 1
pawel997402

Tak,tylko zobacz kto najpierw zaczął od tych śmieci wyzywać !

forgetaboutit

Skoro to taka tandeta to wejdź na stronę obojętnie jakiego kina i sprawdź ile jest rezerwacji na ten film.

ocenił(a) film na 4
okruszka

Nie przesadzaj... rezerwacji tyle ile na inny tego typu film. Weszlam na str Multikina 51 Poznań ze spokojem ost na horrorze "Klątwa"podobna frekwencja. Na polskich komediach romantycznych tez jest sporo ludzi a czy to tandeta? No.wybitne kino to raczej.nie jest. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
okruszka

To żryj gówno, miliony much nie mogą się mylić;)

forgetaboutit

Tu chyba chodzi o jakiś grubszy zakład. Ja tam do Zenka nic nie mam, na tle tych wykonawców Disco-Polo jakoś tam się wybija, ale promować go jako największego żyjącego artystę w tym kraju to grupa przesada. No i nigdy nie było niewygodnych pytań do niego, od kogo zerżął muzykę do swoich niektórych przebojów.

ocenił(a) film na 10
forgetaboutit

A ty ile hitów disko polo zaśpiewałeś ze nazywasz pana Zenona miernotom?

ocenił(a) film na 1
pierdantes

Do szkoły, gnomie!

forgetaboutit

Wszyscy tu wiemy, że Kurski zdefraudował ogromne sumy i działa na szkodę firmy!
Sejmowa komisja śledcza wykaże kiedyś, że wspólnie i w porozumieniu z Zenkiem i innymi dzielili te zdefraudowane miliony.

antypis

No i świstak siedział i zawijał im te miliony w sreberka zapomniałeś dodać. A i nie zapomnij pozdrowić swoich kumpi w szpitalu w Tworkach.

forgetaboutit

promocja nowych elyt i ich bohaterów w myśl zasady ciemny lud to kupi

użytkownik usunięty
forgetaboutit

Taka teraz jest PiSowska mądrość etapu, to smutne ale jakiś elektorat, taka władza, jaką władza taka TVP jakie TVP,- chyba widzimy :(

Na Kidawe Błońską już głosik oddałeś POpaprancu?

użytkownik usunięty
pawel997402

Zaaaamknij twarz! Do PO jest mi tak samo daleko jak do Ciebie PiSlamski terrorysto, fanatyku
JUST ACT 447 coś Ci mówi?

A w którym momencie napisałem że głosuje na PiS? Jestem za konfederacją

użytkownik usunięty
pawel997402

A gdzie ja napisałem że jestem za PO? Również jestem za konfederacją ... więc o co się kłócimy? Czyżby aż tak już nas spolaryzowali, że skaczemy sobie nawzajem do gardeł w imię jakiegoś marionetkowego i kukiełkowego teatrzyku, udawania konfliktu POPiS, nawet jeśli idziemy w tym samym kierunku? Ciekawe!

forgetaboutit

To prawda, modlę się żeby jak najszybciej zmienili kurskiego.

forgetaboutit

To właśnie Kurski przyczynia się do rozwoju TVP (np. więcej sportu lub różnej kultury, pokazywanie historii).

PS. Co do filmu - do kina nie pójdę. Na DVD - może obejrzę.

forgetaboutit

Mam wrażenie, że wszystkim ten film się nie podoba bo nie lubią tvp. A znając życie to pewnie nawet Ci wszyscy w kinie nie byli. A ja byłem, bo lubię ten typ muzyki a pana Zenona znam i o cenię że mimo sukcesu nadal jest skromnym człowiekiem

forgetaboutit

tutaj można już na legalu zobaczyć cały film ->> zenek.filmowyhit. pl

ocenił(a) film na 7
forgetaboutit

Takim samym szkodnikiem jak lekarz wypuszczający Cię z ośrodka :)

forgetaboutit

Zenek to plebs, który tylko hajsu chce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones