PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705248}
6,9 74 888
ocen
6,9 10 1 74888
6,0 26
ocen krytyków
Ziarno prawdy
powrót do forum filmu Ziarno prawdy

Ocenilem film.Postanowilem odzielnie sie wypowiedziec na temat animacji intra na poczatku obrazu jest NIESAMOWITE-Mroczne.
NAJLEPSZE INTRO JAKIE WIDZIALEM.
A wy jakie macie wrazenia w tej kwestii?

ocenił(a) film na 7
flisek1987

A dla mnie wręcz przeciwnie, ta animacja wydała się strasznie amatorska i brzydka.

ocenił(a) film na 6
obywatel_roku

Dlaczego tak uwazasz?Powiem Ci ,że dawno nie widzałem tak dobrego intra z wejściem nawet w zagranicznych produkcjach (nie mówie o Polskich gdzie wiadomo jak atutorzy przykładają uwagę do szczegółów) ,ale wiadomo każdemu się podoba co innego ,daj znać dlaczego taka lewa według Ciebie?Jak widziałeś jakieś lepsze to też z chięcią zobacze...

flisek1987

Ja najczęściej nie mam dobrego zdania o polskiej kinematografii
( słabe aktorstwo , scenariusz , reżyseria i budżet ) ale na przestrzeni lat
polskie filmy zyskały na wartości ( mala ilość ale jednak już coś )
też zwróciłem uwagę na intro i pierwsze wrażenie ,
że chyba troszkę inspirowali się filmem Tima Burtona
" Sweeney Todd : Demoniczny golibroda z Fleet Street "
jednak jak na polskie standardy , budżet , pomysł i realizacje serio wyszło to fajnie ,
mnie się podoba .

ocenił(a) film na 6
lovvelas

2:1 :)ciesze sie ze sie zgadzamy.To fakt mnie odpycha wrecz od polskich produkcji cale miasta zalepione plakatami z polskimi jak to mozna tak nazwac produkcjami i od lat te same twarze.Choc sa wyjatki; Bogowie,jestem Bogiem ,wymyk ,ostatnio ogladalem z Kotem starszy film Erratum mi sie podobal warto sprawdzic.

ocenił(a) film na 6
lovvelas

Podobno pomysly na polskie kino jest tylk opomysl musi byc zaakveptowany przez polska akademie filmowa to ona daje budzet jesli nie ma sponsora.I taka akademia mowi np."pomysl niezly ale trzeba zmienic tu tu tu i jeszcze tu i dobrze by bylo zatrudnic tego a tego aktora":)nie wiem czy tak rzeczywiscie jest natomiast nie zdziwilbym sie gdyby tak bylo.Nie na darmo najlepsze polskie filmy ostatnich lat maja prywatnych sponsorow mecenasow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones