PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867806}

Zimowy romans

Snowkissed
4,9 164
oceny
4,9 10 1 164

Zimowy romans
powrót do forum filmu Zimowy romans

..świątecznym i z aktorami jakby żywcem wziętymi ze stron jaskrawych gazetek Świadków Jehowy, z ich sztucznymi uśmiechami i zdrowym uzębieniem, którzy pasują też do lifestylowych pisemek na kredowym papierze.

Zauważyłem, że wyróżnikiem gatunkowym kryśmasiów jest obfitość rekwizytów w luksusowych a przynajmniej dostatnich wnętrzach, nieskazitelne, drogie ubiory aktorów, doskonały make up ich twarzy.

Świat na zaciągniętym hamulcu, aktorzy nie przekraczają pewnych ram ekspresji, mają na sobie niewidzialne uzdy i rżą miarowo ciętymi z metra scenariuszowymi dialogami. Muzyka też taka, jakby nie chciała przebudzić nikogo innego w pokoju widza słuchającego jej z włączonego telewizora emitującego tego kryśmasia. W innym kryśmasiu ("Święta na Manhattanie") pilnie obserwowałem przeraźliwie białe zęby głównych aktorów i z ulgą dostrzegłem jeden krzywy ząb aktorki. W "Zimowym romansie" przy scenie na tle gór przywarłem do ekranu i śledziłem oddechy aktorów...
...tak, BYŁA para wodna ulatująca z ich ust!
A więc żyli przynajmniej w czasie filmu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones