PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729537}
6,0 14 370
ocen
6,0 10 1 14370
6,1 34
oceny krytyków
Zjednoczone stany miłości
powrót do forum filmu Zjednoczone stany miłości

że film rzuci każdego na kolana i ,,idzie po oskara". Kolejna kupa bzdur, na których mozna się poslizgnąc. Długo nie wyjść ze zdumienia po konfronatcji z tym brakiem dna. ArcyArcydzieło, fiu, fiu,fiu.

ocenił(a) film na 2
diepole

Serio po Oscara? że niby kolorystyka podobna jak w "Idzie"?
Dlaczego to potwierdza moja tezę, że niektóre kobiety wydaja sie byc interesujące dopóki się nie odezwą???????

ocenił(a) film na 6
basiaz1970

Pewnie dlatego, że kamera jak w Synu Szawła siedzi na plecach Cieleckiej i to ma być oryginalne. Pomysł scenariuszowo był dobry, ale się rozmył w nagości i scenach bez sensu wydłużanych w nieskończonośc....

ocenił(a) film na 2
majkalipcowa

A propos polskich filmów (pamiętacie jak je opisywali w Rejsie?). Otóz oglądając kiedys w domu polski film, zresztą z M. Cielecką i A. Chyra w rolach głównych (wiemy jaki, na podstawie książki ocenianej przez mnie jako makabryczny kicz ale gusta są różne, a film chciałam zobaczyć)pewna scena jakaś była przydługa, ale myślę sobie- polski film, bohater idzie idzie idzie a może na dodatek coś przeżywa, może myśli...po dobrej chwili , jak wróciłam z kubkiem herbaty, zorientowałam się, że sprzęt odtwarzający mi sie zaciął,
Syn Szawła jest filmem trudnym i brudnym, ale w tym przypadku jest to uzasadnione, A Kaligula i jego rybki? czy mnie razi nagość i seks? absolutnie nie. Chodzi o sens.

ocenił(a) film na 6
basiaz1970

Nie wszystkie wydają się wcześniej interesujące. Uważaj z tezami, które można nazwać strzałem w stopę.

ocenił(a) film na 6
diepole

"pan-pani" - ubawiłeś mnie :)

ocenił(a) film na 6
diepole

Piszesz czasem posty z treścią? Popatrz na swój tekst. Pierwsze miejsce w klasie w konkursie na ciętą ripostę, ale czy coś jeszcze? Jakiś, przepraszam (bo Cię obrażam właśnie), argument? Jak dodasz więcej fiu to masz więcej racji, gdy gadasz z współgimnazjalistami?

hyrkan

Masz z tym jakis problem?! A moze pani pani nieradkiewicz powinna sie zastanowic nad tym, co mowi na temat filmu, no, bo chyba dalej idzie po oskara, skoro lew dla niej nie zaryczal. Wow!

ocenił(a) film na 6
diepole

Ja mam problem, że piszesz posty bez treści czy Ty masz ten problem? :)

A oscar to nie jest najważniejsza nagroda, nawet jeśli jest najgłośniejsza.

hyrkan

dziekuje, twoj sad na temat oskarow, doprawdy odkrywczy. Zapamietam na cale zycie, ze... oska, ze najglosniejsza ;) Na baft'a chyba nieradkiewicz nie liczy, a moze liczy, a moze nie liczy...

ocenił(a) film na 6
diepole

Proszę. Nie odkrywczy. Urwało Ci paluszek czy nie do końca wiesz, kiedy alt wypada nacisnąć, a kiedy nie? (Hm, może to znów ja mam problem, gdy czegoś nie umiesz?)

hyrkan

wow, ruszyles wyobraznia! Paluszek, coz, za urocze zdrobnienie. Moze zostaw je dla kogos innego, tylko sugeruje zanim przykleisz sie do ekranu na Zjednoczonych stanach milosci, czego serdecznie ci zycze, Paluszku :)

ocenił(a) film na 6
diepole

Wciąż tylko moją wyobraźnią. Spróbujesz pisać po polsku?

hyrkan

nie interesuja mnie polskie znaki diakrytyczne, ale jesli ciebie tak, to uzywaj ich do woli! zawsze masz jakis mocny argument.

ocenił(a) film na 6
diepole

W ogóle coś poza pyskówką Cię interesuje? Bo nie jakiś mocny argument.

hyrkan

p.s.ty chyba z wyzszej polki jestes...Hyrkanie!

ocenił(a) film na 6
diepole

Nie jestem z półki. Ty jesteś? :)

hyrkan

Paluszku, jestes, jestes, ale pociesz sie, starsi sa na cmentarzu.

ocenił(a) film na 6
diepole

Próbowałeś pomyśleć o tym, że tworzysz posty o wiele głupsze niż wszystko, co krytykujesz?

hyrkan

tak, bo dzieki temu moglem z toba pogadac!

ocenił(a) film na 6
diepole

Ktoś mógłby uznać, że wystarczyło napisać, żeby ze mną pogadać.

hyrkan

nie, bo tak jest ciekawiej, jesli ma sie dystans do siebie :)

ocenił(a) film na 6
diepole

Pyskówka to "ciekawiej" niż merytoryczne pisanie? Ze zbyt dużej odległości ponoć słabo widać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones