PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578471}

Znieważona ziemia

La terre outragée
6,1 1 662
oceny
6,1 10 1 1662
Znieważona ziemia
powrót do forum filmu Znieważona ziemia

...w temacie związkowo/sexistowskim lecz tym razem nic zbytnio nie pokazała. Dziwne, dziwne he. Co do filmu to raczej nudny... zawiodą się ci którzy szukają tu akcji. Ot takie cierpienia młodej a potem starej zagubionej kobitki, która nie może z Czarnobyla(niesamowita pokusa hehe) wyjechać.

iarnytofacet

pojedź tam kiedyś to ją zrozumiesz. Ja wracam co roku, więc wiem o co chodzi.
Co do filmu - miło zobaczyć znane mi miejsca - Prypeć, Czarnobyl, Sławutycz i to jeszcze sprzed dobrych kilku lat. Niestety - film z rzeczywitością nie ma nic wspólnego - fakty pomieszane, nieprawdziwe, no i ta wiedza bohaterów o promieniowaniu...
Przykład pomieszania/niewiedzy nt. faktów: "eksperymentowanie durnych pracowników" (bez komentarza - odsyłam choćby do wiki). "mieliśmy tu dwie szkoły" (nie dwie a 6 + 15 przedszkoli). Pomnik Lenina przy wesołym miasteczku? Ciekawe... Uchodźcy z Tadżykistanu? Dzieci w Prypeci? Bez jaj... Strefa jest kontrolowana.

ocenił(a) film na 6
iarnytofacet

Wg Ciebie ona byla stara w tym filmie, to nie wiem w jakim Ty jest wieku, bo jak byłam w podstawówce, to osoby w wieku 30 lat wydawały mi się stare

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones