PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771870}
7,0 4 012
ocen
7,0 10 1 4012
Zniknięcie Sidneya Halla
powrót do forum filmu Zniknięcie Sidneya Halla

Miało być dramatycznie,ale nie do końca było.Ja mimo nieszczęść,które spotkały głównego bohatera jakoś tego nie czułem - film nie wywołał u mnie większych emocji.Nie chcę tu spojlować,ale te zgony,te tragiczne wydarzenia takie trochę naciągane.Trochę mi przeszkadzały te częste retrospektywy czasowe,film tracił przez to tempo,sam film tak dosyć nieudanie balansował między kryminałem,thrillerem czy dramatem - krótko mówiąc mnie nie porwała ta historyjka.Na plus na pewno jakaś tam tajemnica i piękna jak zawsze Michelle Monaghan jako mamuśka.Film zobaczyć można,ale szału nie ma.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Mózg masz przeciętny

ocenił(a) film na 5
eieyoa

Zaj......ście merytoryczna wypowiedż.Gratuluję wysokiego poziomu elokwencji.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Dobry film!

ocenił(a) film na 6
kleju30

Zgadzam się. Najbardziej w oczy rażą nieudane zabiegi mające na celu postarzenie bohaterów. Sztuczna broda i długie włosy naprawdę wyglądają tandetnie, (raczej lepszym rozwiązaniem byłoby zatrudnienie innego aktora aby zagrał 30 letniego Sidneya).
Historia z potencjałem na lepszy film ale reżyser miał problem z utrzymaniem jednolitego tempa. Szkoda.

ocenił(a) film na 3
kleju30

Nie chcesz spojlowac ale to zrobilas. Jesli nie potrafisz opisac swoich doznan nie zdradzajac szczegolow wydarzen, nie powinnas sie tu wyrazac.

ocenił(a) film na 5
Kocialajza

Po pierwsze nie "zrobiłaś',a zrobiłeś - a po drugie,gdzie w mojej wypowiedzi widzisz spojler ??? Napisałem że w filmie są zgony i tragiczne wydarzenia - no rzeczywiście ujawniłem straszną tajemnicę,wszystko opisałem z dokładnymi szczegółami,zdradziłem wszystko łącznie z nazwiskami i adresami mieszkań.Ty najpierw dowiedz się co to jest spojler,a póżniej kogoś pouczaj.

użytkownik usunięty
kleju30

Mało dramatycznie? mam odmienne zdanie.
Młody człowiek, który w swoim przecież niedługim życiu przeszedł tyle, co jeden sędziwy mężczyzna.
Przyczynienie się do śmierci kolegi. Nie bezpośrednio, ale zawsze …. Jak żyć z takim poczuciem winy? To już zostawi piętno na psychice
Zaborcza matka
I na końcu śmierć zony
Jak dalej może żyć wrażliwy człowiek?
Piszesz, że to naciągane. W życiu widziałam, słyszałam, o przypadkach, które przerastają filmowe scenariusze.
Retrospekcje lubię. Nadają filmowi swoisty klimat.
Co do urody, tudzież jej braku o bohaterów, nigdy nie było to dla mnie argumentem do podniesienia punktacji. Ważne, żeby korelował z postacią.

ja czułam ta historię, czułam smutek , bezradność i poczucie winy głównego bohatera

ocenił(a) film na 7

Żonę i tak zdradzał więc faktycznie średni z niego mąż i tak

ocenił(a) film na 5
kleju30

dołączam - 5/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones