PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691923}

Zombiebobry

Zombeavers
4,4 14 510
ocen
4,4 10 1 14510
3,3 6
ocen krytyków
Zombiebobry
powrót do forum filmu Zombiebobry

Na zachete..

ocenił(a) film na 7

Dla ludzi z poczuciem humoru chcących obejrzeć coś odmóżdżającego, ale jednocześnie lubiących kino grozy. Już sam początek filmu tz napisy uświadomiły nam z jakim mamy filmem do czynienia. Oczywiście tytułowe bobry bardziej śmieszyły niż straszyły ale taki był zamysł tego filmu. Wiec jeśli chcesz sie odprężyć a zarazem pośmiać po dniu ciężkiej pracy polecam ten film gorąco!

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

I mnie zachęciłeś do obejrzenia :)

ocenił(a) film na 7
Henryk_Kwiatek

Polecam serdecznie, napisz jak ci sie podobało! :D

ocenił(a) film na 7
marcinsss89

Również polecam. Świetny pastisz kina grozy.

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Wczoraj obejrzałem za znajomymi przy winie - daje radę :), dobry odmóżdżacz. A scena początkowa, połączono z ostatnią po bardzo fajnie zaskoczyła. Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 7
Henryk_Kwiatek

tak ale jeszcze było zakonczenie po napisach 2 :P

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Cóż, wszystko super, tylko bohaterowie byli trochę przesadnie upośledzeni. Straszenia oczywiście nie oczekiwałem, ale pośmiać się pośmiałem, oczywiście głównie dzięki bobrom, bo humor nie jest wysokich lotów. Dla fanów filmów pokroju "Piranii 3D" do schrupania przy piwie/skręcie, ew. na kacu. Bo na trzeźwo to bym się za to jednak nie zabierał :)

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

Bo to była komedia? :)

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Co "bo to była komedia"?

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

''Cóż, wszystko super, tylko bohaterowie byli trochę przesadnie upośledzeni'' tak miało być.

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Sam fakt, że film jest komedią, nie oznacza, że bohaterowie muszą być upośledzeni. W tym przypadku jak dla mnie byli beznadziejni i nieśmieszni. Może i tak miało być, ale mi się jednak wydaje, że w mniemaniu twórców ich dialogi i zachowania miały być śmieszne. Szkoda, bo film o bobrach zombie mógłby być jeszcze lepszy. Są filmy utrzymane w podobnym klimacie, w których jednak da się polubić bohaterów (np. "Doghouse").

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

Doghouse było równie nonsensowne jak ten fil z 2 złego wole bobry

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Ja nie porównuję nonsensowności, bo ta jest pisana w gatunek i mnie nie razi. Mówię o tym, że tamtych bohaterów umiałem w miarę polubić, a tu mnie irytowali.

Z 2 złego? Ja uważam, że żaden z tych filmów nie był zły.

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

jeżeli ktoś lubi czarne komedie, bez morału to tak ;)

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Lubię czarne komedie, nie lubię morałów :)

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

No tak tylko zycie pisze morały :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones