PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691923}

Zombiebobry

Zombeavers
4,4 14 491
ocen
4,4 10 1 14491
3,3 6
ocen krytyków
Zombiebobry
powrót do forum filmu Zombiebobry

Po pierwsze wskazać należy, że jest to film raczej adresowany do miłośników gatunku. Wszystko przebiega zgodnie ze schematem tradycyjnego horroru z tytułowymi bobrami na czele. I rozczaruje się ten kto oczekiwał czegoś innego, bo nie na fabule polega oryginalność projektu. Po drugie wskazać należy, ze filmowi bliżej do czarnej komedii niż do horroru i to jest na plus, bo niektóre sceny były bardzo śmieszne okraszone czarnym humorem (duży plus za bonus po napisach) I wreszcie po trzecie dystans twórców do swojego "arcydzieła" Podsumowując uważam, że nie zmarnowałam swoich 80 min życia. Przed oglądaniem ważne jest jednak ustalenie czego oczekujemy od filmu, bo jeśli wybitnego horroru to na pewno tego nie otrzymamy, jeżeli jednak mamy ochotę mocne kino klasy B (typu Zombie SS), któremu bliżej do czarnej komedii to na pewno polecam

ocenił(a) film na 8
etincelle

Przeczytałem co napisałeś.
Obejrzałem.
Popieram każde słowo.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
etincelle

tak, zarąbista komedia! :P

marcinsss89

To nie jest komedia tylko horror komediowy

ocenił(a) film na 6
etincelle

Wczoraj oglądałem i wyłem ze śmiechu. Kapitalny film. No i były ciciuchy ;D

pigmejmen26

gimbusowi wiele nie trzeba wystarczy kawalek cycka

ocenił(a) film na 4
marihuanansm

Ty zapewne wolalbys ogladac meskie przyrodzenie, nie?

ocenił(a) film na 3
pigmejmen26

Największym zdziwieniem było to, że laska, która pokazała "ciciuchy" nie odpadła pierwsza :)

ocenił(a) film na 7
lukasz12548

Prawda jest taka, że najlepsze cycki zwyciężyły ;)

ocenił(a) film na 7
etincelle

Popieram,jak ktoś się nastawi żeby obejrzeć porządny horror to się zawiedzie.To jest typowo czarna komedia żeby się rozluźnić przy oglądaniu i pośmiać się.Jak dla mnie film jest naprawdę dobry.Oceniam na 7/10 i jak najbardziej polecam. :)

jazdowicz2666

W jaki sposob rozluźnic sie i pośmiać skoro nie ma tam nic śmiesznego?

ocenił(a) film na 6
Vicii92

"We cannot turn against each other right now. That's exactly what the beavers would want."

ocenił(a) film na 4
byq_pl

Dokladnie to chcialem napisac :D Najlepszy tekst w filmie :D

ocenił(a) film na 6
etincelle

Dystans. To coś co jest potrzebne by dobrze spędzić czas przy tym filmie :).

ocenił(a) film na 10
etincelle

Rewelacyjny film. Zwłaszcza bobry, które nie są zrobione komputerowo. Dawno się tak nie ubawiłem

ocenił(a) film na 1
Termii

Kumpel też zwrócił na to uwagę. Ciężko się nie zaśmiać jak te bobry się trzepią xD

ocenił(a) film na 6
etincelle

W pełni się zgadzam. Dopiero wczoraj obejrzałem w całości i mnie film rozwalił. Oczekiwałem czegoś nudnego, typowego horroru klasy C branego na poważnie. Dostałem, powiedziałbym, że prawie parodie z dobrym humorem, gdzie dawno sie tak nie uśmiałem nawet na komediach. Niektóre teksty na prawdę przemyślane i zabawne :) Także jak najbardziej polecam, pozytywnie zaskoczony :)

ocenił(a) film na 6
etincelle

Głupie to, ale za to ani przez chwilę nie nudzi. Bawiłem się lepiej niż na nowym ''poważnym'' horrorze w kinie.
Niby schemat a łamie zasady, bo dziewczyna od cycków przeżywa....

ocenił(a) film na 3
etincelle

To nie braindead, evil dead lub choć attack of killer tomatoes. film dla nastoletnich masturbantów, w którym chodzi o cycki i debilizm - brak klimatu,konceptu. Ten film nie był śmiesznyyyyyy i nie miał atmosfery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones