PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550470}

Zombieland: Kulki w łeb

Zombieland: Double Tap
6,2 36 896
ocen
6,2 10 1 36896
5,4 12
ocen krytyków
Zombieland: Kulki w łeb
powrót do forum filmu Zombieland: Kulki w łeb

mogło być lepiej

ocenił(a) film na 6

10 lat mieli, żeby powymyślać jakieś świeże porąbane motywy a tu poza wątkiem z tą różową(mnie rozwalała) niema nic odkrywczego... no i Woody oczywiście trzyma poziom

ocenił(a) film na 7
yeticzek

Świeżo po seansie jest równie dobry co jedynka, ale jutro mogę zmienić zdanie.

ocenił(a) film na 6
yeticzek

Nie specjalnego jak na kontynuacje ktora pojawila sie dopiero po 10 latach.

użytkownik usunięty
yeticzek

U mnie też rozczarowanie - jedynka dobra ale dwójka niby ci sami aktorzy
(chociaż mała stała się nieprzekonywującą puszystą) to widać że film robiony trochę na siłę i aktorzy wpadli jedynie po kasę i odciąć kupony - nie powinna powstać ta część, bo nic nie wnosi a zabawy przy oglądaniu praktycznie żadnej - jak ktoś nie zobaczy to i nic nie straci.

ocenił(a) film na 9
yeticzek

Jedynka bardzo mi się podobała. Zastanawiałem się czy oglądać dwójkę, bo ocena niska i dużo krytycznych opinii. Świetny film! Blondynka zrobiła dobrą robotę, ale i Babilon mnie rozwalił. Hippisi, peace and love, przetapianie broni na medaliki:lol w takich okolicznościach przyrody. Cieszę się że mimo krytyki go obejrzałem. I polecam tym co podobała się jedynka, a jeszcze nie oglądali dwójki.

ocenił(a) film na 3
yeticzek

Ten film jest tragiczny. Praktycznie brak fabuły, głupie teksty. Można obejżeć po kilku piwach. Inaczej bym nie dotrwał do końca. Zdecydowanie lepszy jest "The Dead don't Die" Jima Jarmuscha, chociaż ma niższą ocenę na filmwebie. Fabuła rozwija się tam stopniowo , a tutaj mamy po prostu czystą rozwałkę. Chociaż pod koniec jest dosyć efektownie, to i tak nie można wybaczyć powyższych wad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones