PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464479}
6,8 138 419
ocen
6,8 10 1 138419
6,3 25
ocen krytyków
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

90% na Rottentomatoes.com
ocena: 7.5/10
Fresh: 94 / Rotten: 11

http://www.rottentomatoes.com/m/zombieland/


Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku. WOW!
Dobrze wiedzieć, że pojawił się godny następca Shaun of the dead ;)

Kazioo

DO Shaun of the dead to mu naprawdę wiele, ale to wiele brakuję!
Film nie jest śmieszny (jedyna scena jaka mnie ujęła to gdy Woody Harrelson jechał na kolejce górskiej i eliminował zombiaki),jeśli miał być to film o zombie (tak przynajmniej wywnioskowałem z tytułu) to gdzie przez prawie cały film one są? Niby te kilka scen i końcówka mają świadczyć o tym ze jest to film o zombie i to jeszcze krainie zombie?
Jak dla mnie jest to film poniżej oczekiwań a Jesse Eisenberg i jego gra aktorska :) irytowała mnie od samego początku tego filmu brrrr.
Ps. Bill Murray nie gra w tym filmie zombi niech to ktoś poprawi.
Ocena 4/10

Kazioo

ty mi lepiej podaj wyniki imdb. co mnie obchodzi jakiś rottentomatoes z ocenami pseudo krytyków.

Witcher

No niby na imdb ten film ma noty - 8.6/10 przy ponad 7.500 głosów. hmmm no może jankesom się podoba,ale dla mnie za słabo kręci. Pozdro CK

gonzo7

Czy mogę polecic wam Zombieland , odpowiedź brzmi tak. A to czemu , choc by dla świetnych recenzji które otrzyuje ( Rottentomatoes 89% , IMDB 8,6,
Yahoo The Critics: B , Users: A , Movieweb 4,7 - średnia.
To znakomite opinie ale czy film jest również znakomity.
Według mnie niestety nie , należy tż zaznaczyc że nie jest to ani film o zombi ani komedia ani horror tylko film drogi z elementami wymienionych przez zemnie gatunków. Nie jest zły ale dobry też nie , ogólnie to nie przepadam za horrorami ani filmami o umarlakach dlatego Świt ... raczej mi się nie podobał , jak już to wolę to.
Na brawa zasługuje Woody Harrelson i kapitalny Bill Marey, Abigail Breslin zagrała poprawnie a Jesse Eisenberg siebie ( chyba panuje obłęd na ten typ aktorów ).

Moja ocena w kali od 1 do 6 3,5

P.S. Do kina nie. Na DVD tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones