PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666689}

Zrywa się wiatr

Kaze tachinu
7,3 12 628
ocen
7,3 10 1 12628
6,9 19
ocen krytyków
Zrywa się wiatr
powrót do forum filmu Zrywa się wiatr

Świetna wiadomość, naprawdę nie spodziewałem się. Ciekawe tylko jaki tytuł wymyśli dystrybutor. I czy do kin trafi z napisami, czy nie daj Boże z dubbingiem.

Pechowiec

Zdaje się, że winno być "Zrywa się wiatr".

Jest coś o wiele gorszego od zwykłego dubbingu. Dubbing na dwie osoby, mówię Ci, nie powinno się tego czynić filmom.

ocenił(a) film na 9
YetQ

"Dubbing" na dwie osoby, a raczej dwójka lektorów, to chyba było w dystrybucji dvd, nie sądzę, aby był lektor. Może będzie tak jak ze wszystkimi filmami w kinach, czyli albo dubbing, albo napisy. Chociaż jak byłem w kinie na Laputa - podniebny zamek, uraczono widzów lektorem(ta sama wersja co puszczali kiedyś w tvp kultura). No, ale to co innego.

ocenił(a) film na 7
Pechowiec

Będzie w programie tegorocznych Nowych Horyzontów pod tytułem "Zrywa się wiatr" i z napisami.

ocenił(a) film na 8
Pechowiec

Najgorsze jest to iż obawiam się, że nie będzie wyświetlany we wszystkich kinach! Ostatnio tak jest z filmami które według polskich dystrybutorów nie nadają się do wszystkich multipleksów. Niestety raczej będzie tylko w studyjnych. Anime jest bardzo napiętnowane ostatnio w Polsce, więc wątpię aby było wszędzie wyświetlane. ;(

ocenił(a) film na 10
Dark_Cat

Szczrze to wolę kina studyjne bo jest lepsza atmosfera do oglądania tego typu filmów. Poza tym jest większa szansa że bedzie puszczane kilka razy w ciągu dnia, a w multiplexach może byc raz i tylko rano.

ocenił(a) film na 8
Pechowiec

Właśnie dostałem odpowiedź od sieci kin Helios - oni nie mają na razie w planie wyświetlać Kaze tachinu, za to Cinema City napisali cytuję ,,Niestety jeszcze nie wiemy czy trafi do naszego repertuaru, choć trudno nam sobie wyobrazić aby wybitne dzieło Miyazakiego mogło nie trafić. ". Więc szansa jest! ;)

Pechowiec

A powiedzcie mi gdzie to można kupić na DVD bądź BD? Czekam na ten film tyle czasu i nic. A tymczasem u piratów widziałem wersję PL z dubbingiem, pisało nawet BDRip więc się ucieszyłem że w super jakości wydali.

matt80

Edit: z lektorem jest pirat, nie z dubbingiem, pomyliłem się.

ocenił(a) film na 9
matt80

Ja nabyłem film na Ebayu japońskie wydanie ma napisy angielskie

ocenił(a) film na 7
matt80

Na cdjapanco.jp lub na yesasia.com mają na blu rayu. Drogo, ale ładnie wydane, kilka wersji językowych i dodatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones