PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666689}

Zrywa się wiatr

Kaze tachinu
7,3 12 629
ocen
7,3 10 1 12629
6,9 19
ocen krytyków
Zrywa się wiatr
powrót do forum filmu Zrywa się wiatr

O ile można prowadzić różne dywagacje nad samym filmem - czy jest wystarczająco dobry, czy jest autobiograficzny, czy wreszcie jest filmem z realnym pacyfistycznym przesłaniem - to w jednym wszyscy się chyba zgodzą. Mianowicie w kilku ostatnich produkcjach Ghibli bardzo brakowało mi pięknej, nastrojowej muzyki Joe Hisaishi'ego. Tu na szczęście mistrz powrócił. Dodam że w całkiem dobrej formie :))

ocenił(a) film na 7
srick.pl

Odniosłem trochę inne wrażenie. Mam wrażenie że główny motyw to mieszanina "Ruchomego Zamku Hauru", oraz "Laputy".
Nie ujmując Hisaishiemu, ponieważ uważam że jego utwory są dobre i lepsze, to ten jednak zaklasyfikowałbym do tych "tylko" dobrych.

ocenił(a) film na 8
KaNnY

Nie były teraz może najlepsze, ale i tak uczyniły oglądanie filmu dużo przyjemniejszym i stworzyły fajny klimat. :) Ja osobiście bardzo Hisaishiego lubię i często w sumie go słucham. :)

srick.pl

Bardzo mi się podoba ścieżka dźwiękowa do 'Zrywa się wiatr'. Czy można ją gdzieś znaleźć?

ocenił(a) film na 7
ladybird1

Tak. Bez problemu w sieci znajdziesz ten soundtrack.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones