PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860891}
6,6 21 743
oceny
6,6 10 1 21743
6,0 21
ocen krytyków
Zupa nic
powrót do forum filmu Zupa nic

Wiem, może młodzi inaczej odbiora ten film, ale ja obejrzałam go z łezką w oku. Czasy siermiężnego Prlu, zdobyczne pomarańcze, paczka od wujka z ameryki, było trochę smutno i trochę "śmieszno" ehhh no a tak wogóle Kingę Preiss mogę jeść łyzkami, zresztą cała obsada doborowa:) Dla mnie bomba :)

ocenił(a) film na 9
sylwiachwedoruk

Tak samo uważam

ocenił(a) film na 8
sylwiachwedoruk

Cudnie się oglądało, też kocham Kingę, najbardziej mnie uderzył dobór aktorów, wreszcie tacy zwyczajni, normalni, prawdziwi ludzie, a nie nienaturalnie odpicowani. Ależ ta Kinga gra całą sobą, a Woronowicz jak coś powie, wcale nie bardzo śmiesznego, lecz w taki olewający zwyczajny sposób, że potrafi rozśmieszyć do łez, i Wiśniewska boska :) Sceny z choinką, karpami, maluchem - eh, wspomnienia :)

sylwiachwedoruk

Dziwna sprawa, bo oglądając ten film w wieku 25 lat czułem nostalgię, mimo że mnie w tamtych czasach nie było :D Ten film to naprawdę dobra robota jeśli chodzi o oddanie klimatu tamtych lat. Oglądając ze starszymi członkami rodziny, co chwilę słyszałem "tak było".

ocenił(a) film na 8
sylwiachwedoruk

nie spodziewałem się tak dobrego filmu, "o tych czasach", obsada rewelacyjna, scenariusz dopasowany, scenografia idealna cóż więcej, tylko młodość nie powróci...

ocenił(a) film na 7
sylwiachwedoruk

Myślę, że właśnie po to jest ten film... Krytycy zarzucają mu brak fabuły, a przecież to klasyczny slice of life :) Mimo że urodziłam się tuż po upadku komuny, znam ten czas z licznych opowieści i fajnie było wejść na chwilę do rzeczywistości moich rodziców.

ocenił(a) film na 7
hoszanna

Dokładnie. Zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones