PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807555}

Zwyczajna przysługa

A Simple Favor
6,4 31 137
ocen
6,4 10 1 31137
5,7 10
ocen krytyków
Zwyczajna przysługa
powrót do forum filmu Zwyczajna przysługa

Alkohol w filmie

ocenił(a) film na 8

Taka ciekawostka. Gin który jest pity w filmie to Aviation Gin. Właścicielem firmy, która go produkuje jest Ryan Reynolds, mąż Blake Lively która gra w tym filmie główną rolę :)

ocenił(a) film na 7
Syriinx

A whisky to Laphroaig 15 letni. Niezły rozrzut smakowy po czekoladowo alkoholowym deserku :D

ocenił(a) film na 7
dolgorlz

Laphroaig pity przez dwie delikatne panny mnie rozbroił. Ta destylowana na surowej północy Szkocji whisky jest tak ekstremalnie ziemista (prażona), że w prawdziwym życiu te dwie nieszczęśniczki z mniejszym trudem sączyłyby ocet XD

ocenił(a) film na 7
AplikatorCzopkow

Właśnie o to mi chodziło :)

ocenił(a) film na 8
Syriinx

to Ryan ma żonę? ;-) :-(

ocenił(a) film na 8
martakulikowicz1986

I trójkę dzieci

ocenił(a) film na 8
Syriinx

poza lekko ironiczną wypowiedzią powyżej, mam nadzieję, że kiedyś będziemy kupować kawę w tej samej kawiarni i coś zaiskrzy ;_; z Ryanem oczywiście ;-)

Syriinx

sprzedal firme w tamtym roku za kilkaset milionow zielonych, ale dalej ja promuje

ocenił(a) film na 8
wiecznie_zly

Pisałem to 3 lata temu. Na chwilę obecną kupił klub piłkarski Wrexham AFC :)
Wcześniej bawił się w telefonię komórkową z firmą Mint.

Syriinx

wiem kiedy napisales, nie chcialem cie poprawiac tylko dopisac jako ciekawostke, atpo widac, ze koles ma leb do interesow i na brak kasy raczej nie narzeka, wiec miejmy nadzieje, ze nie skonczy w gniotach, jak cage, willis czy inni, pozdro :-)

ocenił(a) film na 8
wiecznie_zly

Polecam też historię Ashtona Kutchera. Aktor sympatyczny ale raczej kiepski. Zainwestował w sartup Airbnb. A teraz aktorstwo zostawił żonie a sam zajmuje się problematyką handlu ludźmi. Duży plus ode mnie.

Syriinx

dzieki, na bank lukne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones