PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807555}

Zwyczajna przysługa

A Simple Favor
6,4 31 135
ocen
6,4 10 1 31135
5,7 10
ocen krytyków
Zwyczajna przysługa
powrót do forum filmu Zwyczajna przysługa

Blake Lively

ocenił(a) film na 8

Czy tylko jak dla mnie Blake wygląda w tym filmie zniewalająco?

piti82

TAK! ❤️ Nie jest klasyczna pięknością, ale ma w sobie coś niesamowitego. Poza tym uważam, ze swietnie wypadła w takiej roli.

ocenił(a) film na 8
piti82

Ja odnoszę wrażenie, że ona w każdej roli wygląda niesamowicie <3

ocenił(a) film na 7
hearbeats_hurt

Tak. Ma w sobie coś zjawiskowego.

ocenił(a) film na 7
hearbeats_hurt

To jest chyba jej główny walor jako aktorki.

ocenił(a) film na 6
piti82

Pani Deadpoolowa :D Jak dla mnie jedyny jasny punkt w tym filmie.

piti82

Trzydziestka na karku więc można powiedzieć ostatnie chwile, za moment rozpocznie się naciąganie i wstrzykiwanie :)

ocenił(a) film na 7
piti82

ona jest bardzo atrakcyjna, ale trzeba dodać że ubrania jakie nosiła w tym filmie rewelacyjnie jej pasują - swoją drogą normalnie uwielbiam taki styl

applellinge

Ona się tu zrobiła trochę na Diane Keaton w Annie Hall

ocenił(a) film na 4
piti82

Nie tylko dla ciebie Blake Lively wyglądała zniewalająco i jak piszą inni: ona po prostu taka jest.

kkutz

Widzę, że nie pozostaje nic innego jak zazdrościć Ryanowi R.

ocenił(a) film na 4
piti_82

Widzisz - ciężko powiedzieć. Blake Lively jest piękna, oszałamiająco czarująca, elegancka, seksowna. W filmach jest po prostu super-woman.
A jaka jest naprawdę? Jaki ma charakter w życiu prywatnym? A z kolei Anna Kendriks, na którą nie mogę patrzeć, a gdy coś mówi, a jej figura, postaci, które gra = rozpacz & masakra. Taka jest Kendriks w filmach, a w realu? Może jest super sympatyczna, wrażliwa, serdeczna, łagodna itd. Dlatego staram się unikać oceniania aktorów = nie lubię jego - jej, chociaż jasne, że są tacy, których nie lubię, i zdarza się, że z ich powodu nie oglądam jakichś filmów. Z Kendriks w tym przypadku nie zapanowałem nad sobą, a pretensje mogę mieć tylko do siebie - bo oglądałem ten film, mimo, że jak się później okazało - nie powinienem. Wygląd zewnętrzny (nie mówiąc o roli) może być b. mylący i uważam, że lepiej nie wiedzieć niczego (prawie niemożliwe) o życiu osobistym aktorów, aktorek, piosenkarzy muzyków itd.
Czy zazdrościć Ryanowi? Żeby się mógł ożenić z Blake, wcześniej rozwiódł się ze Scarlett Johansson... Nie wiadomo, dlaczego ani jak do tego doszło, ale wystarczy spojrzeć na "super-małżeństwo" Brat Pit-Angelina (rozwody-najpiękniejsi-no i teraz) , że różnie to bywa...
Aktorzy grają to co im napiszą. Nie muszą być mądrzy ani dobrzy. Dla nas widzów jest obraz i przyjmujemy to jako pewną rzeczywistość "alternatywną". Aktorów i innych twórców lepiej nie oceniać, nie osądzać i najlepiej nie wiedzieć (co jest prawie niemożliwe) niczego o ich życiu osobistym i charakterze. Pozdrawiam - JK

ocenił(a) film na 4
piti_82

P.S.
Nazwanie tego filmu "komedią kryminalną" to jakieś nieporozumienie. Dla mnie ten film jest najbliższy thrillerowi.

ocenił(a) film na 6
piti82

Ładna jest, ale dość poważnie wygląda na te swoje 33 lata.

ocenił(a) film na 8
piti82

Obejrzyj Wiek Adaline. Nie ma innej aktorki która by zagrała lepiej 80 czy 90 latke w ciele 30. Ma klasę i wdzięk. Bardzo często unika sukienek, ale w spodniach wygląda równie pociągająco. Typ urody jak Jessica Chastain. Nawet młoda wygląda jak starsza kobieta, ale z upływem lat niewiele się zmienia. Wydaje się bardzo naturalna, albo dobre to odgrywa ;) . Nie pędzę z Rayanem za sławą i kasą bo mają tyle, że im starcza. Nie chciałbym zapeszyć, ale to może być jedno z niewielu małżeństw w Hollywood które przetrwa próbę czasu.

piti82

To prawda. Świetnie wygląda w tym filmie. Jest doskonale wystylizowana. Ten styl ubioru pasuje do niej idealnie. Taka silna, zimna dominująca samica Alfa. Choć w przeciwieństwie do Ciebie ja nie jestem fanką jej urody. Już od czasów Plotkary. Nie mogłam zrozumieć, co skłoniło twórców, by to ją obsadzili w roli zniewalającej Sereny. Niestety jestem zakochana w historii kina i klasycznych pięknościach. Dla mnie piękności to Audrey Hepburn, Vivien Leigh, Bardotka, Sophia Loren. Blake, moim zdaniem rzecz jasna, nie ma klasycznie pięknych rysów. Urok Blake to włosy i figura. Sama twarz niespecjalnie mi się podoba. Bardotka, czy Vivien nawet ogolone na łyso byłyby piękne, bo mają doskonale piękne rysy i proporcje twarzy. Tak samo Angleina czy Margot Robbie. A Blake nie moim zdaniem. Ale potrafi zagrać piękność. To jak chodzi, jak mówi, jak patrzy. Ma w sobie coś, a to jest ważniejsze od urody, bo jest szansa, że pozwoli jej to grać do późnej starości. Mam nadzieję, że nie uraziłam Twego gustu ani Ciebie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones