PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104525}

Zza światów

From Beyond
5,9 2 807
ocen
5,9 10 1 2807
7,0 3
oceny krytyków
Zza światów
powrót do forum filmu Zza światów

no właśnie trochę kiczowate i wcale nie straszne ale horrory z lat 80 mają taki specyficzny klimat i mnie się to podoba ;) a i pytanko ja to się skończyło bo ja oglądałm do momentu jak ta maszyna włączyła się 3 raz tylko sama.

użytkownik usunięty
puma

Widze, ze tylko ja tak późno oglądlem film. Wszystkie tematy rocznika 2007 a ja pisze w 2009 :).

Napewno juz widziales co sie stalo dalej wiec w dniu dzisiejszym nie mam co pisać.

nie nie widziałam, wogóle nie miałam pojęcia, że leciał w tv :)

użytkownik usunięty
puma

No przepraszam, widzialaś nie widzialeś :). To już mówie co było dalej.

UWAGA SPOILERY !

Doktora bohatera wciągła gumowa glista i wyłysiał, w momencie jak chciał odłączyć bezpieczniki w piwnicy. Fale tak mocno się rozszeły, że potworki były nawet tam :). Mimo wszystko udalo się wyłączyć.
Później naszej Pani doktor po rozszerzeniu szyszynki przebrała się w Panią w skórzanych ciuszkach gdyż zwiększył się jej popęd seksualny ;).
Po nastepnej próbie właczenia Pana policjana "rozpuściło" ;) a doktor bohater trafil do szpitala i z wyrastającej szyszynki przez czoło zjadał mózgi. I tak do końca :) aż nasza Pani dotktor wysadzila maszyne dynamitem ;).

Prosze nie bluzgać na mnie, nie jestem humanistą to mogłem coś nieskładnie popisać :).

nie widziałam jak już coś :D jestesm płci żeńskiej ;) i nikt tu nie bluzga ;P

puma

Ten klimacik to było coś....;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones