Działa wam strona? Chciałam zajrzeć do komentarzy, ale od jakiś 30 minut nie mogę się dostać, hmmm... Jak się bawicie? Oscary to to nie są, ale i tak dobrze się ogląda. Póki co wielkich zaskoczeń nie ma. Muszę ten serial drama obejrzeć, bo wygląda na to, że jest świetny

tolerancja91

chyba ta podstrona padla. Spoko akcja z tym gosciem z The Roomu. Ciekawe co by powiedzial swiatu gdyby dorwal sie do mikrofonu :)

Poczekasz

Taaa :D zdziwiłam się wygraną Franco, ale może zasłużył. Nie wiem, nie widziałam

tolerancja91

Z filmwebu chyba poszli spac, nic nie dziala...

YoGi_11

Ciekawe, czy na Oscarach sytuacja się powtórzy. Słabo, słabo.
Jest raptem tylko kilka tego typu nocy w ciągu roku, a ludzie zajmujący się stroną totalnie olali temat

tolerancja91

Dokladnie. Zawsze co roku w przerwach sprawdzam komentarze a tu pustka. Szkoda. Ps. Kris Douglas 101 lat, a nadal mowa ciala badboya.

tolerancja91

Dobrze liczę, że zostało jeszcze tylko 8 kategorii? Sześć filmowych i dwie telewizyjne? Do której trwa gala? Może uda mi się jeszcze zdrzemnąć przed pracą :D

tolerancja91

Siedem. Mala sciagawka. http://www.goldderby.com/article/2018/2018-golden-globes-order-categories-winner s-announced/

Poczekasz

Tak, tak. W tej chwili już siedem :D dzięki za link

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones