Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To był dla mnie zaszczyt śledzić na bieżąco aktualizację. Dziękuję za Wasz profesjonalizm. Jestem głęboko poruszona. Jesteście najlepsi! Dziękuję, dziękuję!!!

Działa wam strona? Chciałam zajrzeć do komentarzy, ale od jakiś 30 minut nie mogę się dostać, hmmm... Jak się bawicie? Oscary to to nie są, ale i tak dobrze się ogląda. Póki co wielkich zaskoczeń nie ma. Muszę ten serial drama obejrzeć, bo wygląda na to, że jest świetny

Oczywiście wybieramy tych których obstawiamy za zwycięzców, a nie chcemy by wygrali.

NAJLEPSZY DRAMAT: "Czwarta władza"
NAJLEPSZA KOMEDIA LUB MUSICAL: "Uciekaj!"
NAJLEPSZY AKTOR W DRAMACIE: Gary Oldman "Czas mroku"
NAJLEPSZY AKTOR W KOMEDII LUB MUSICALU: James Franco "Disaster Artist"
NAJLEPSZA AKTORKA W...

Najbardziej mnie ciekawi, czy komisja Globów rozdając statuetki będzie w kategorii "Najlepszy aktor drugoplanowy" kierowała się Oscarowym wyscigiem (Dafoe/Rockwell), czy będzie bardziej polityczna i w tej kategorii zaskoczy nagradzając Plummera, który zagrał w filmie zastępując na ostatni gwizdek PRZED PREMIERĄ...

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie tego, gdzie można będzie oglądać transmisję na żywo? Czy w ogóle gdzieś będzie można?

HARRISON FORD - znakomity drugi plan w "BLADE RUNNER 2049"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones