Witam z góry przepraszam że pisze na forum filmy ale nie mogłem znaleść kategorii gry gdzie mógłbym zadać pytanie. Od jakiegoś czasu poszukuje gry w którą grałem na małej chińskiej konsolce na baterie. Była to gra pikselowa 2D w której chodziło się typkiem z blond włosami i zabijało potworki w systemie turowym kamera była narzucona od góry jak np. w stardew valley lub pokemon fire red
Pamiętam że pierwszy poziom rozgrywał sie w zamku i trzeba było uratować z więzienia jakiegoś czarodzieja. Bardzo mało informacji ale tyle pamiętam. Jeżeli to pomoże konsolka była biała z niebieskimi brzegami i podejżewam iż gra była robiona na java'ie bądź przeportowana z starej konsoli jak atari albo pegasus. Z góry dziekuje za pomoc.

adam_alencynowicz

Legend of Zelda?

underground73

Obejżałem film o wszystkich grach o linku ale nie ma tam tej której szukam. Starsze tytuły troche ją przypominają jak np. Zelda no densetsu

adam_alencynowicz

Lepiej zapytać na forum o starych grach albo na jakiejś grupie Facebooka, są takie specjalne po kilkadziesiąt tysięcy osób nawet. Tutaj mało prawdopodobne, że ktoś skojarzy :-)

underground73

Okay dzięki wielkie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones