Cześć Filmwebowicze i Filmwebowiczki,
Mamy przyjemność poinformować Was o premierze nowego repertuaru kin! Mamy nadzieję, że będzie dobrze Wam służył ;)



Najciekawsze nowości w repertuarze to:
- Możliwość przeglądania repertuaru w swojej okolicy dzięku udostępnionej lokalizacji,
- Sortowanie filmów po ocenach krytyków,
- Łatwy dostęp do krótkiego opisu oraz informacji o obsadzie i gatunku,
- Nowy layout dostosowany do urządzeń mobilnych i desktopowych.

W najbliższym czasie udostępnimy funkcję, która pozwoli Wam kliknąć w żółtą godzinę seansu i przejść do zakupu biletu na stronie kina (dotyczy wybranych kin).

Jeśli macie jakiekolwiek komentarze lub uwagi, prosimy o podzielenie się nimi w komentarzu poniżej.


Pozdrawiamy,
Zespół Filmwebu

filmweb

Zróbcie lepiej żeby np przeglądanie obejrzanych filmów nie było tylko na jednej stronie bo ja szukając filmu gdzie mam bardzo duzo mam problem bo strona co chwila sie odświeża i trzeba szukać od początku. Lepiej było po 20 na jednej stronie. Teraz to jest porażka.

diavolo0801

Ten co wymyślił to samooodświeżanie stron powinien być powieszony za jaja na słupie wysokiego napięcia.

filmweb

Bardzo mi się podoba:-) Tylko jedna prośba - jeżeli raz ustawię filtr, że chcę, aby filmy wyświetlały mi się wg. gustu, to czy jest możliwe, żeby ten wybór był na stałe, a nie trzeba go klikać za każdym razem? Ale to tylko taki drobiazg.

filmweb

Bardzo proszę o naprawienie rekomendacji (nie działają mi od kilkunastu miesięcy) oraz o przywrócenie rankingu ról filmowych w profilu. Pozdrawiam

filmweb

Naprawicie w końcu tą zjeba*ą wyszukiwarkę czy nie?

filmweb

Tragedia, siatka była dużo bardziej czytelna niż obecna lista. Wystarczył rzut oka i wiedziałem co grają, a teraz muszę przewijać długą listę. Moglibyście zostawić oba widoki do wyboru. Dodajcie chociaż opcję ukrywania filmów, których nie chcę obejrzeć i wyświetlania tych, które chcę obejrzeć, na górze listy. Fajnie, że mogę odfiltrować te już ocenione, ale po odświeżeniu strony filtry się resetują. Mogłby się zapisywać...

filmweb

Witam i gdzie wrzucić ten temat? To już kiedyś było ćwiczone i znowu jak widzę problem wraca. Aktualne propozycje filmowe w Tv można było znaleźć przy opisie filmu. To była bardzo fajna pozycja. Czy to chwilowe zaniechanie czy ta fajną pozycję wykreślono? Oby nie!!!

filmweb

a co z zapowiedziami filmów w tv? wypadły ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones