Nie jestem fanatykiem, czy entuzjasta telewizji. lecz czasami jestem zmuszony ogladnac jakis program :(. Zauwazylem ze z ogolno dostepnych programow telewizji (TVP1, TVP2, TVP 3 regionalna, TVN, POLSAT) stwierdzam i uwazam, ze nie tylko ja mam takie zdanie, iz najlepsza i najbardziej przysfajalna stacja jest TVN. To nie jest jakas kryptoreklama, ale ten program "najladniej" prezentuje sie - szata graficzna, animacje we flashu, dobra kolorystyka i ogolnie lepsza jakosc obrazu. Porownujac do najwiekszego konkurenta - Polsatu uwazam ze ta stacja dosyc mizernie sie prezentuje, juz nasza "narodowa" stacja TVP 1 lub (i) TVP2 jest o wile lepsza od Polsatu. Dodam, ze programy znajdujace sie w "repertuarze" mam glownie na mysli teleturnieje sa w wykonaniu Polsatu daremne... a to z tego powodu, ze glowny prezenter wiekszosci progrmow - Krzysztof Ibisz jest tzw. telewizyjna kur... (przepraszam za okreslenie, ale tylko takie pasuje do niego - biorac pod uwage jego sztuczna zyczliwosc) i w ten sposob ta stacja "kopie sobie dolek". Krzysztof Ibisz jest juz przeztkiem i nie powinien tylu programow naraz prowadzic (o ile pamietam: Awantura o kase, Rosyjska ruletka, Zyciowa szansa i sezonowo Bar), to stanowczo za duzo. Jestem pewien, ze to co teraz powiem bylo juz wypomniane ale przypomne - polsat na wzor TVN tworzy tzw delikatnie mowiac - podrobki; Big Brother - Dwa Światy (oba nie za ciekawe, ale musze cos wymienic), Milionerzy - Zyciowa Szansa. Mozna to latwo zrozumiec - konurencja i chec przeciagniecia jak najwiekszej publiki na swoja strone, ale nie w taki sposob... Wiec podazajac do meritum wypowiedzi zadaje pytanie : ktora z ogolnodostepnych telewizji (TVP1, TVP2, TVP 3, TVN, POLSAT) jest wg Ciebie najlepsza ?? Prosze o podanie powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones