oglądał może ktoś taki serial pt. "Głowa rodziny"?? był on kiedyś nadawany przez jakiś czas na TV4 (lub TVN7, już nie pamiętam) późnym wieczorem (chociaż z drugiej strony nie aż tak późnym bo około 23.00). ja obejrzałem jeden odcinek, uśmiałem się do łez (bo był wyśmienity) i przestali go nadawać :(( jeśli ktoś wie gdzie można go obejrzeć, skąd ściągnąć, jeśli ktoś zna oryginalny tytuł, lub po prostu podziela moje zdanie na temat tego serialu to proszę o informację, będę wdzięczny

Tomo

Witaj w klubie:) Ja też bardzo lubię ten serial w orginale ma tytuł "The family guy". Był on nadawany na tv4 ja widziałam więcej niż jeden odcinek natomiast skąd można go ściągnąc nie wiem. Może zaczną go znowu puszczać, bo już było raz wznowienie. Radzę troche cierpliwie poczekać. Mogę ci polecić jeszcze inny animowany sreial w klimacie coś jak "Głowa rodziny" (był nadawany też przez tv4) jego orginalny tytuł to "Futurorama" (mogłam to nie do końca dobrze napisać :P) na dodatek zapomniełąm jak brzmi polski tytuł. Jak sobie przypomne to dam ci znać oczywiście jeśli jesteś zainteresowany. Pozdrawiam.

Nariel_ArYarrel

ten drugi serial to Futurama, polski tytul dosc dziwny - Przygody Fry'a w kosmosie. jest to porojekt matta groeninga, czyli tworcy slynnych Simpsonow - oba calkiem fajne, ale do Glowy rodziny duuuzo im brakuje :]

Tomo

hehe, w sumie moge robic za eksperta od glowy rodziny ;] ogladalem kazdy z 50 odcinkow co najmniej 3 razy, mam wszystkie na divxie sciagnie z kazy no i od ponad roku prowadze jedyny polski serwis tego serialu - www.FamilyGuy.prv.pl - jesli szukasz jakichkolwiek informacji na temat fg to tam je znajdziesz :]

użytkownik usunięty
pan_qba

Ty! Z tego, co wiem Głowa rodziny leci w poniedziałki na TV4 o 21:45. W ten przysły poniedziałek może nie lecieć, ale dziś pewnie tak, bo widziałam w programie.
Pozdrawiam
Laik /jeżeli idzie o tą bajkę, ale bardzo mi się spodobała./

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tomo

Co tu dużo mówić, bajeczka jest po prostu zajebista! Niektóre teksty są robrajające... Najlepiej oglądać przy piwku i w towarzystwie qmpli :]

Vlad

Odcinek 41 był the best! Najbardziej mi się podobało z tym tatuażem: "...w takim razie, Kermit Żaba" i to: "Ruszamy z Tobą", "To niebezpieczne", "Ty też nam uratowałeś kiedyś życie" i tu wstawka z Pulp Fiction - koleś z kataną, i jahh.......!

użytkownik usunięty
BUNCH

haha! ja do dzisiaj powtarzam tekst z tego serialu: I've got two words for this: come on... come on!
Pasuje do kazdej sytuacji, a ile w nim madrosci...chle chle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones