Kiedy bliżają się wakacje to zastanawiam się czy wogóle płacić za używanie telewizora . Oglądanie w tym czasie telewizji to zupełna strata czasu . Poprostu nie ma co obejrzeć , na który kanał bym się nie przerzuciła znowu powtórki . I nie to żeby raz cos powtórzyli ale powtarzaja , powtarzają i powtarzają . A filmy które dali parę lat temu i człowiek z checią obejrzał by jeszcze raz - niestety się nie pojawiają . Kompletna bzdura .

monikarurka

Re.. czyli o Telewizji Reżimowej słów parę.
Wiesz powiem Ci tak, niestety Twoje zarzuty potwierdzam jedynie w stosunku do REŻIMOWEJ TELEWIZJI PUBLICZNEJ - jak łatwo zauważyć należe do wrógów wyżej wymienionej instytucji, gdyż w tym miesiącu, a to juz połowa nie oglądałem nic na TVP1, TVP2 itp. A płacić trzeba (chociaż robią to rodzice, nie ja). Problem w tym, że o ile powótórki na na Polsatach i TVNach są o tyle znośnie, że nikt za nie nie płaci, to powiem tak jakoś bardziej mi pasują niż to co daje zbrodnicza instytucja jaką jest TVP. To co robią to praktycznie mafijne wymuszanie haraczu, na każdym posiadaczu telewizora. Wiesz, ja teraz prawie raz dziennie oglądam jakiś film na Cyfrze Plus i jestem bardzo z tego powodu zadowolony. Powrótki tęz tam są, ale dzięki temu łatwiej sobie ustawić program.
A co się tyczy powtórek na TVP to odnosze wrażenie, że puszczają filmy z czasów swej największej oglądalnosći. Zapominają jednie, że wtedy nie było konkurencji. Rozumiem ból serca, jaki sprawia Ci ta ... zbrodnicza instyucja, do której jestem widać negatywnie nastawiony.
Pozdrawiam
Lord Darth Sidious

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones