Kiedyś lata temu pytałam się już o ten serial i nie dostałam odpowiedzi. Więc pytam jeszcze raz. Gdzieś tak w okolicach pierwszej połowy lat 90 leciał taki horrorowaty serial o wilkołakach. Była tam też postać w kapturze bez twarzy, która jestem prawie pewna nazywała sie Stojący Kamień. W głowie ciągle siedzi mi tytuł "Córka Wilka" ale nic mi nie wyskakuje jak szukam. Ktokolwiek wie? Ten serial był moją zmora jak byłam dzieckiem i budziłam się w nocy widząc wilkołaki w pokoju.

meggi27

A na jakim kanale to oglądałaś? TVP, Polsat, Polonia1 może RTL7? I o której to mogło być porze, bo jak popołudniami to pewnie coś w stylu. "Czy boisz się ciemności?" Jeśli w nocy to może "Werewolf"(1987) albo "She-Wolf of London"(1990).

adamus0101

Na pewno nie było na Polonia czy RTL7 bo miałam tylko cztery programy w tv. Mogło to być na polsacie. I tak w godzinach, może 20?

meggi27

To może ten? Znalazłem w wyszukiwarkach jako miniserial. Innej możliwości nie ma. Zapomniany polski tytuł "Dzikość w sercu".
Emisja filmu / TVP2 / w 1999r.
filmowego.https://www.filmweb.pl/film/Wilderness-1996-210119

meggi27

I jak? Czy którykolwiek tytuł jest tym poszukiwanym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones