Hej, szukam starej bajki, nie jestem pewien czy była ona w formie serialu czy filmu, raczej dosyć stara bo oglądałem ją jak chodziłem do podstawówki a teraz mam już 30 lat. Pamiętam tylko dwie sceny, jedną z nich były dzieciaki grające w kulki (nie jestem pewien jak nazywa się ta zabawa, chodzi o strzelanie szklanymi kulkami z palców) i w pewnym momencie pojawia się jakiś gość, który ma jakąś taką specjalną kulkę i dzięki niej ogrywa dzieciaki, drugą scenką był chyba pojedynek na szosie pomiędzy dwoma kierowcami ciężarówek, z tym że jeden z kierowców była kobieta a drugi był czymś w rodzaju ghost ridera tylko że jako kierowca tira. Mam nadzieję, że ktoś kojarzy taką bajkę, może być też tak że te dwie sceny to dwie różne bajki a mnie tylko wydaje się że to było jako jedna kreskówka.

wojciech7638

Ja mam 34 lata, ale nie pamiętam tego. Taka gra nazywa się Marbles (z tego co pamiętam). Może to było anime? https://www.filmweb.pl/serial/B+Daman-2004-346106

underground73

To nie to, te kulki to nie była główna oś całej bajki tylko jeden z wątków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones