Część.
Gniecie mnie jeden serial od dawna i nijak nie mogę dojść. Jedyne co pamiętam to był to serial z wczesnych lat 2000 o ciemnoskórego kobiecie (złoczyńca, może ta dobra) a pomagał jej biały chłopak na wózku. Leciał późno wieczorem po Joannie Darc chyba na jedynce.
Nie mam wielkich nadziei, ale może.
Z góry wielkie dzięki!

karolinaBS

Może "Cień anioła". Leciał w piątki późno wieczorem na polsacie. Co prawda główna bohaterka nie jest ciemnoskóra ale chodziła ubrana na czarno i miała przyjaciółkę murzynkę oraz pomagał jej facet na wózku.

karolinaBS

Mogę zaproponować kilka propozycji, ale to tylko strzały w ciemno. Może to być "Pamiętniki wampirów" z Bonnie Bennett i Jeremy'm Gilbertem, choć to raczej nie spełnia wszystkich kryteriów. Albo może "Heroes" z Niki Sanders i Micahem Sanders, ale to już bardziej nadprzyrodzone. Warto spróbować poszukać w katalogach stacji telewizyjnych z tamtego okresu albo na portalach z recenzjami.

Marek9999_filmweb

Dziękuję za odpowiedź. Na pewno nie Pamiętniki, znam i uwielbiam. Wyżej już ktoś odpowiedział. Chodzi mi o Cień Anioła.

karolinaBS

Jessica (była modniejsza niż teraźniejsze dresiki xd ) alba ;) dobry serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones