Okazuje się że nasza TV publiczna została uznan za najlepszą w Europie. Zastanawiam sie teraz mocno czy nie jesteśmy zbytnimi sceptykami? Chociaż z drugiej strony nie mogę wyobrazić sobie poziomu telewizji kraju który został sklasyfikowany np.: na trzecim miejscu.

Jerzy_Zemla

wydaje mi się...
że z innymi europejskimi stacjami publicznymi jest inaczej - u nas TVP próbuje konkurować ze stacjami komercyjnymi, a np. w takich Niemczech, telewizja publiczna ma zupełne inne zadania...

katrol

może
Napewno jest różnica w sposobie konkurencji w Polsce a w krajach "zachodnich". Miałem możliwość przebywania dość długi okres czasu w Niemczech oraz Węgrzech. Przyznam szczerze że tęskniłem do telewizji polskiej. Jestem gotów twierdzić, a mówię to z autopsji, że nasza telewizja bije na głowę telewizje znanych mi krajów. Nie upieram się że mam akurat rację. Ocena jest bardzo indywidualną sprawą. Ja akurat tak to widzę. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones