Zaraz szlak mnie trafi. Dlaczego? Odpowiedź jest krótka: TVP2. Oto moja przyczyna irytacji, wściekłości, nadszarpniętych nerwów : Puścili 7 lipca br. nowy odcinek w którym to Molder bawi się z chłopcem i buduje z pisku UFO.(tak z grubsza). 14 lipiec br. TVP2 emituje odcinek w którym to inny chłopczyk zjada ludzkie mózgi. W mordę kopane; JA TO JUŻ OGLĄDAŁEM W TVP2. Albo puszczą nową serię albo niech się nie kompromitują. Powtórki mogę oglądać sobie na Polsacie.
Fan serialu.

levko

x-?
no właśnie, ja też myślałam że to będą nowe odcinki, więc w pierwszej chwili myślałam że coś mi sie już pokręciło (bo juz dawno tego nie ogladałam, ale chciałam zerknąc co tam w nowych odcinkach),
co z nimi????

levko

???
To już miałby być nowe odcinki X? swoją drogą dziwne by było, gdyby telerwizja Reżimowa pusciła to na wakacje, ale cóż może słońce im nagrzało w głowach. Ale przecież przez cały rok leciały powtórki Archiwum i ja czekam kiedy na Polsacie dojdą w końcu do nowych odcników, bo wcale mnie to nie zdziwi jak od września na 2. znowu bęzie lecieć pierwsza seria :(. Zresztą to przesada, to co zrobili w tamtym roku i tyle.

levko

odp;
Na dwójce od pewnego czasu są same powtórki i to nie tylko seriali. Np. program "Szansy na Sukces" - "raz na ludowo" W TVP2 wyświetlany był ok. 5 razy w ciągu roku, w tym większości przez świeta. Dwójka niedługo będzie gorsza od Polsatu.

Paulina_4

The x files
To prawda iż powtórki mogą irytować, ale z drugiej strony to nawet dobrze..Kocham ten serial i przynajmniej mogę nacieszyć się nim ponowwnie:)To jest pozytywna strona i wolę się na to tak zapatrywać:):)

Chelsea_AKA_Mrs_Blonde

x-files
Ja tam samo jak kolega nie mam strasznego zalu za te powtorki, poniewaz tak samo jak on kocham ten serial. No ale mimo wszystko chcialabym tez obejrzec nowe odcinki. Najlepiej byloby gdyby na jednej stacji lecialy powtorki a na innej tylko nowe odcinki, ale to niestety niemozliwe, przynajmniej w najblizszej przyszlosci. Z tego co slyszalam do TVP2 ma zamiar puscic nowe epizody dopiero na jesien 2003. Pozostaje tylko czekanie.

Sel

Nick
Mój nick może bardzo mylić:):)Jestem dziewczyną:)

Chelsea_AKA_Mrs_Blonde

przeprosiny
Przepraszam jesli urazilam twoja kobieca dume;>>. Ale naprawde mozna sie pomylic.

użytkownik usunięty
Sel

Nie ma sprawy:)
Oj nie:):)Nie uraziłas wiem iż można się zmylić tym nickiem:):)Chciałam po prostu wyjaśnić:):):):) Nie ma za co przepraszać:):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones