zaznaczam że nie grałem w żadne gry itd. może ktoś mi w 2-3 zdaniach nakreślić bez jakichś szczegółów o co tam chodzi w fabule, drugie pytanie czy faktycznie bardziej warto oglądać z japońskim dubbingiem niż z oryginalnym

ja osobiście skłaniam się do oryginalnego, nawet Niebieskookiego po angielsku jednak wybrałem, ale może jacyś eksperci się wypowiedzą że może po japońsku lepiej?

mitrus80

Nie wiem czy warto w ogóle coś nakreślać. Ja również w grę nie grałem i nic nie wiedziałem o fabule ale 1 sezon bez problemu ogarnąłem o co w nim chodzi i kto jest kim. Serial widziałem po angielsku i oglądało mi się bardzo fajnie.

adamus0101

dzięki, chyba se to looknę niebawem, to głupie ale nawet o tym nie słyszałem, dopiero dzisiaj na głównej zauważyłem...

mitrus80

League of Legends to kompletnie nie moje klimaty, ale serial jest do ogarnięcia spokojnie bez znajomości gry.

mitrus80

Nie znam gry LOL, ale z małego researchu wynikało, że to raczej serial luźno powiązany z grą - nie wiem czy poza postaciami i ew. "światem" coś jeszcze zostało zaczerpnięte. Arcane totalnie mnie pochłonęło i lepiej nie nakreślać fabuły tylko obejrzeć, bo wciąga od 1-go odcinka. Jeśli dałeś radę Niebieskookiego oglądnąć z ang dubbingiem i Cię to nie mierziło, to Arcane spokojnie można.

allga

Dzięki za konkret odp.

mitrus80

beznadziejny serial, masowka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones