Álvaro Morte

Álvaro Antonio García

9,1
14 287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Álvaro Morte

Serial chciałem ocenić na 10, On sam grał dobrze jełopa, nawet wygląda jak melepeta, tylko te sceny walki... Powinni wziąć statyste, on jest pipkowaty i skoro się nie potrafi bić to po co robią z tego komedie... Scena walki z byłym Murillo... nie pasuje, gosciu to pierdoła i tego powinien sie trzymać

GlonQ

Może wygląda jak "melepeta", ale było pokazane jak ćwiczy, więc nie był taki najgorszy :)

GlonQ

Zdradzę Ci sekret - jako Salva gra takiego trochę fajtłapę przed innymi. Przed Raquel, przed jej matką. Ale w rzeczywistości ćwiczy, wschodnie sztuki walki, co właśnie widać w scenie walki z kryminologiem. Jak go unieruchomił, hello ;)
Czyżby taki właśnie uroczy, nie-macho nie będzie najmniej podejrzany, hmm?

GlonQ

Mi tam z kolei bardziej wynagrodził stracony czas przy tym serialu, przynajmniej miałam na kogo popatrzeć;)

GlonQ

Ty tak na serio? Gość zagrał swoją rolę mega profesjonalnie

LeelooR

nie napisałem, że zagrał źle

GlonQ

przecież on zagrał najlepiej ze wszystkich według mnie

amaadziaa

na pewno, ale do scen walki powinni wziąć kaskadera, a nie udawać że ten żółw potrafi się bić

GlonQ

scenę z walką miał raz i trwała kilka sekund, do tego było pokazane, że ćwiczy w hangarze kilka razy, więc ''żółwiem'' nie jest.

amaadziaa

GlonQ chyba mówi o aktorze a nie o postaci. Postać może się umieć bić, tak została przedstawiona jako przygotowany na wszystko El Profesore ale AKTOR nie musi wcale potrafić dołożyć. Dla mnie jego scena walki była okej ale ja się nie znam. Sam aktor miał pewnie przygotowanie do danej sceny ale pewnie nic po za tym.
DLATEGO GlonQ mówi o dublerze.

karnal3

Jego gra aktorska w serialu Dom z Papieru jest zupełnie inna niż Hollywoodzkie role bohaterów. Szokuje raz swoją mądrością i czasami nieporadnością w zaskakujących sytuacjach.
Zawsze jednak potrafi z nich wyjść obronną ręką. Można powiedzieć inteligentny scenariusz, który wciąga jak nie wiem co.
To on nas wciąga w film i jego raz uśmiech a raz zakłopotanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones