Łukasz Simlat

7,9
47 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Simlat

Zdolny i utalentowany. Sledzę jego grę od paru lat.
A w serialu "Brzydula" (jedynym serialu, jaki oglądam), jest fantastyczny. Odcinek bez niego, to stracony odcinek :o)

Corderosa

Zgadzam się (i też oglądam tylko ten serial;)!
Adam Turek to szaleństwo:) Podryw Brzyduli w bufecie (choćby) - coś pięknego. Fantastycznie odgrywana postać.

muffka

No dokładnie jest genialny, albo ta scena z Brzyduli jak próbowała oszukać Alexa i rozmawiał z siostrą przez telefon tłumacząc jakieś dokumenty i gada coś tam po włosku i nagle wchodzi Alex a ten Vezuwio, Vezuwio i coś tam dalej.. myślała, że posikam się ze śmiechu jak to oglądałam.

poza_rzeczywistoscia

koleś jest genialny ;D tak dobrego aktora komediowego dawno nie widziałam ;d a jego teksty w brzyduli mnie powalają ;d ze śmiechu oczywiście ;D !

poza_rzeczywistoscia

Tak, też chciało mi się śmiać jak musiał podłożyć tą zasłonę dymną :D

muffka

z ust mi to wyjęłaś po prostu, jak przypominam sobie te scenę to mi się nadal chce śmiać, był tam genialny, w ogóle to znakomity aktor, trochę niedoceniony chyba, powinien dostać jakąś wielką pierwszoplanową rolę!!

bellfashion

Zgadzam się!
Ale oczywiście na rola to w komedii :)
Chociaż miło by było zobaczyć go jako inną postać np gangstera ^^
Adam z "Brzyduli" to gigant tekstowy :)
Oprócz niego na szczególną uwagę zasługują także pani Małgosia Socha i pan Jacek Braciak. Trzy na prawdę świetne role :)

Ja nie zapomnę momentu kiedy w jednym z ostatnich odcinków próbuje wykraść szkice z pracowni Pshemko, a na drodze staje mu Wojtek. Ich rozmowa, a właściwie teksty Adama: "Rispekt, wielki szacun, rispekt" ;p
Genialne :)

zofijcia

super rola taksowkarza Zbyszka w 'Mała wielka miłość' :)

Tisz

Generalnie idealnie wychodzi mu granie głupków :)

niccco

raczej nie głupków ale ludzi zagubionych w życiu.
PS Takie role też trzeba umieć zagrać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones