Adam DriverI

Adam Douglas Driver

8,1
57 719 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Driver

... z tak końską gębą. Dobrze zrobili casting do STAR WARS 8, bo do złej dobrano faceta kompletnie nie pasującego do jakiejkolwiek DOBREJ roli. "Horsy face" budzi po prostu niesmak - a to jednak błąd. Leia i Solo nie mogli mieć tak obleśnego syna, tak drańskiego i brzydkiego.
Z drugiej strony zastanawiam się, czy jestem obiektywny, czy nie za bardzo przypisuję aktora do postaci. Póki nie zobaczę go w dobrej, pozytywnej i DOBRZE, wiarygodnie zgranej roli, będzie dla mnie oblechem. A z drugiej strony - Arnold nigdy nie kojarzył się jednoznacznie ŹLE (po Terminatorze1). I paru innych.. .podobnie jak Bogusław Linda nigdy nie był dla mnie ZŁYM Maurerem - doceniałem jego inne role, lubiłem za charyzmę gdy grał złych, a nie to, że był złym. Z tym tu Adamem jest odwrotnie. Pomijam to, ze gra ch... chłamiasto, powiedzmy. Malutki warsztat aktorski, mała mimika, mało wyrazu. Może dlatego, że to pod skrzydłami Disney`a? Bo trzeba przyznać, ze DISNEY schrzanił pomysł LUCASA na STAR WARS - o ile w pierwszych częściach (4, 5, 6) było jakieś przesłanie, jakaś myśl, walka dobra ze złem, o tyle kolejne serie są coraz bardziej do d..... dużej bani.
Teraz już nie ma myśli przewodniej, szacunku, pomysłu - jest nawalanka i FX.
Szkoda.

TheThing

Polecam "Paterson".

TheThing

Nie jesteś obiektywny. Ja jestem kobietą i mi się ten gość podoba.

dayen

No toś walnęła :) Kobieta i obiektywizm, na widok faceta. :) Zasługujesz na Pulitzera użytkownika FilmWebu :)

TheThing

A co, rozdajesz?

TheThing

Driver jest dobrym aktorem, pierwszy raz widziałam go w serialu Girls. Jako Ben Solo jest świetny, a co do jego wyglądu to moim skromnym zdaniem jest jednym z najseksowniejszych gości jakich widziałam, ma w sobie coś, że ciężko oderwać wzrok, zdecydowanie na plus dłuższe włosy no i ten głos. Widocznie taki mam spaczony gust :) ale nie tylko ja, wierz mi kobiety się nim zachwycają, z tego co wyczytałam na zagranicznych forach :)
A co do SW to w każdej trylogii są plusy i minusy, w OT chyba najbardziej mnie bawią "pojedynki" na miecze świetlne.

TheThing

Wszytko zależy o postaci - Gdyby robili remake Edwarda Nożycorękiego, to dla mnie Driver byłby idealny w tej roli - Bo mimo swojej dobroci, postać budzi pewną odrazę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones