Adam DriverI

Adam Douglas Driver

8,1
57 719 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Driver

czy twórcom palma odbiła takiego brzydala żeby wybrać ?
Chryste panie jak byłam w kinie jak widziałam go bez maski myślałam że nie dobrze mi się zrobi jeszcze brzydził mi klimat filmu. Przecież to syn Hana i Lei taki paskudny ? boże masakra jakaś , przecież han jest przystojny a leia to samo śliczna była księżniczka z niej po kim odziedziczył to szok ! niech zmienią aktora bo to porażka,

MrsVampire

Idź oglądać szybkich i wściekłych 7.

Na szczęście nie wszyscy mają takie zdanie jak ty.

panienka_2

no sorry ale taka jest moja opinia no , mogli przystojniejszego aktora dać do tego filmu bo to masakra.

MrsVampire

Ten film na szczęście nie jest robiony pod nastolatki, więc radzę obejrzeć zmierzch.

A tak w ogóle to aktor jest dobrany genialnie, pod względem wyglądu i umiejętności. Ma w sobie to coś.

panienka_2

wybacz ale przykro mi ale mam więcej niż 20 i nie tylko ja tak uważam , taka moja opinia i radzę to uszanować. Nie podoba mi się ten aktor i taka moja opinia , i nie tylko mnie skoro cała sala buchnęła śmiechem.

MrsVampire

Współczuję towarzystwa na sali kinowej.

panienka_2

Spoko, gość nie jest typowym opalonym amerykańskim ciasteczkiem z kwadratową szczęką i sześciopakiem na klacie, ale moim zdaniem to duży plus. Jest intrygujący, nie mdły i wzbudza skrajne emocje. Z tym, że można wyrazić swoją opinię w mniej wulgarny sposób - i jeśli powyżej 20stki nie można się składnie wysłowić na forum, a za główne kryterium oceny obiera się wygląd, to... cóż, gdyby wszyscy reprezentowali ten sam poziom, byłoby nudno na świecie.

Co do towarzystwa na sali kinowej - u mnie niemal połowę stanowiły nastolatki i żaden nie wybuchł śmiechem na widok czyjejś twarzy - może to wynik kraju (Anglia), albo faktycznie w pierwszym wypadku zawiodło towarzystwo i kultura.

Pozdrawiam!

panienka_2

jak dziewczyna w tym wieku potrafi tylko napisać "masakra ale brzydki" to nie warto się wdawać w dyskusję

panienka_2

To jest zdanie zdecydowanej większości

użytkownik usunięty
MrsVampire

Muszę się zgodzić, okropny jest.

MrsVampire

Ok, Driver nie jest konwencjonalnie przystojny ale jest na swój sposób bardzo atrakcyjny - wysoki, dobrze zbudowany, przyjemny niski głos, piękne oczy. Trochę bolą takie komentarze bo z wywiadów można wywnioskować że to bardzo sympatyczny, poukładany facet który zdaje sobie sprawę że nie jest ideałem urody. Mi właśnie bardzo przypomina młodego Harrisona Forda.
Wygląda normalnie. Niektóre wypowiedzi na jego temat są naprawdę paskudne i serio, nie mam pojęcia skąd to się bierze.
Ale jak wolisz, oczywiście masz prawo ponarzekać w sieci że czyjaś twarz Ci nie pasuje.

użytkownik usunięty
MrsVampire

Radzę ci wrócić do seansu Ataku Klonów i Zemsty Sithów, pewnie bezbarwny Hayden Christiensen bez wyrazu jest spełnieniem twoich marzeń

MrsVampire

Ta niech zmienią aktora, pewnie chciałabyś Brada Pitta czy innego Hemswortha. Nie oceniaj ludzi po okładce dziewczynko.

MrsVampire

...albo Roberta Pattinsona. A w roli Rey obsadzić Amandę Seyfried bądź Małgorzatę Sochę. To, że Driver nie wygląda jak przeciętny amant z typowego serialu dla nastolatków to tylko zaleta.

patatajka

Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź.

MrsVampire

Masz niby powyżej 20 lat, a zachowujesz się jak dzieciak. Jako dorosła mogłabyś swoją wypowiedź przedstawić w grzeczniejszej formie, ale chyba nie ma na co liczyć z tego co widzę. Byłam dwa razy na SW VII i podczas sceny zdejmowania maski ani jedna osoba się nie zaśmiała (Warszawa) więc widać jaki poziom reprezentują ludzie w twoim mieście.

julkajulka

Jeny to że ma się wiecej niz 20 lat to nie ma znaczenia , każdy czlowiek inczej reaguje. Proste i logiczne.

MrsVampire

https://www.youtube.com/watch?v=lSwO-k-RqNA
https://www.youtube.com/watch?v=r7pgY_A-4B0

MrsVampire

Niestety mam dokładnie to samo zdanie... Jak go zobaczyłam to pomyślałam sobie jak ty "Przecież Han był taki przystojny, a Leia taka piękna, jak to możliwe?" Jestem rozczarowana wyborem aktora do roli SYNA Solów. Osobiście nie mam nic do Drivera, ale po prostu nie jest aktorem w moim typie, moja mama też tak powiedziała jak jej go pokazałam. Według mnie zero charyzmy, minki gry, jedynie co ma to ciekawy głos.. Jak oni wybierali aktora? Na głos i wzrost? Tu nie chodzi o miał być jakiś mega przystojny, niee.. Tu chodzi żeby miał charyzmatyczną twarz i przyjemną do oglądania. Ja nie byłam pewna co do Issaca, ale wypadł świetnie i już go polubiłam na początku filmu, tylko szkoda że go tak mało było

użytkownik usunięty
Alexa1694

Czepiasz się tego że Kylo nie jest podobny do Hana labo Lei ? Przecież nie zawsze jakaś osoba jest podobna do któregoś ze swoich rodziców

użytkownik usunięty
Alexa1694

Nie jest aktorem w twoim typie ? Przecież Abrams go nie wybierał bo miał się podobać nastolatkom, to świetny aktor a jego rola Kylo Rena jest Fantastyczna

MrsVampire

http://star-wars.pl/News/20574,Aktorzy_Przebudzenia_Mocy_z_okazji_Dnia_Kobiet.ht ml
Nie mnie oceniać jego wygląd ale z tego co słyszałem fanki są nim zachwycone.

Gregor4567

fuj ochyda !

MrsVampire

https://www.youtube.com/watch?v=zVEz-6sWAMc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones