Adam Fidusiewicz

6,0
1 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Fidusiewicz

Przykład na to, ze mimo braku talentu i szkoły MOŻNA jednak zaistnieć na ekranie jako
"aktor "

Mala_29

ty jestes beztalenciem a jakos o tobie nie słyszałem bufonio

maciekb80

ooo Adam, milo ze się odezwałeś ;)

Mala_29

analfabetyzm jak widze to również jedna z twoich domen.

maciekb80


;D
no no, widzę ze potrafisz używać trudnych słówek. Choć z przykrością stwierdzam, ze nie całkiem rozumiesz ich znaczenie...
Wiec proszę przemysł swoje wypowiedzi.
A jak trochę podrośniesz, i będzie Cie stać na PORZĄDNE ARGUMENTY, to zapraszam do dyskusji.

Mala_29

popieram zdecydowanie

Mala_29

przecież ukończył akademię teatralną xD Poza tym czytam jego bloga, wydaje się być ciekawym, ogarniętym człowiekiem.

MrFantastic

... wiesz ze gdzieś dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele.
"Od 2009 roku student Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie."
A teraz dziecko spójrz na daty, kiedy powstały te produkcje w których zagrał. Rozumiesz o co mi chodzi?
Dawniej najpierw kończyło się szkole aktorska, a potem się występowało. Dzięki temu filmy miały jakiś tam poziom.
Teraz robi się łapankę, bierze kogo popadnie, i wychodzą takie gnioty, od których ludzi oczy bolą.
A prywatnie Adam może być super gościem, ciekawym, inteligentnym, bardzo możliwe, nie wiem, bo nie znam.
Oceniam jego grę, i jako widz mam do tego prawo.

Mala_29

W Czasie Honoru jest rewelacyjny .Tylko on zwraca na siebie uwagę i zatrzymuje na dłużej spojrzenie,ale rozumiem że ty takich filmów nie oglądasz .A propos ukończenia szkoły aktorskiej to nie zgadzam się tak do końca bo trudno,żeby w Pustyni i w puszczy grał stary zgred.

agiuta

Też zwróciłem na niego uwagę w CH,bo razem z Bambo i Adamem (serialowym) jest najlepszym charakterem i jego gra też jest kapitalna

awesomeone1

Dokładnie, jak go wcześniej nie ceniłem to teraz rośnie w oczach dzięki grze w CH.

awesomeone1

Też tak miałam. Dla nich się oglądało ten sezon CH. Byli tacy.... POWSTAŃCZY . Po prostu wracałam wieczorem ze zjazdu na studiach i pędziłam żeby włączyć telewizor bo zaczyna się"mój serial". Cudowni wszyscy trzej <3

agiuta

Po występie w Sienkiewiczowskim dziele "popełnił" jeszcze kilka ról / niekiedy bardzo niewielkich / gdzie nie był już małym dzieckiem, i wykazał się wybitnie drewnianą grą aktorską, jednak nie sadzę, abyś takie filmy oglądał ;)
Nadal podtrzymuję swoje zdanie, ze szkoła aktorska dużo daje, szczególnie w przypadku, gdy naturalnego talentu mało, albo śpi bardzo głębokim snem ;)
I przyznaję też rację osobie poniżej, że nie niektórym granie przychodzi samo z siebie. Niedawno czytałam wywiad z wybitnym polskim aktorem, który o szkołę ledwie się otarł, nie mówiąc już o jej skończeniu. Przyznam, że byłam mocno zaskoczona, ale cóż, prawdziwy talent sam się obroni

Mala_29

A ja wierzę w coś takiego jak emploi aktora/aktorki szczeglnie w filmie.On właśnie pasował na takiego zadziornego chłopaka z Powstania Warszawskiego - może dobrze przyłożył się do roli bo czuł ją z powodu własnych rodzinnych doświadczeń i zainteresowaań ,ale na to składa się też wygląd, sposób bycia itd (po to są castngi) Myślę,że gdyby ta część była lepsza -on sprawdziłby się jeszcze bardziej.Ten cały Apacz z rodziną nie pasował.Zosia nudna.Michał myślący tylko o łóżku -przebrzmiała śpiewka.Wilk był ciekawszy dopóki nie wymyślono mu narzeczonej to za późno przyszło i było niewiarygodne.Gdy tak od niechcenia podrywał Rudą był intrygujący.Ja oglądam filmy takie na jakie mam ochotę -bardzo lubię historyczne -a tych jest jak na lekarstwo (ty takich oczywiście nie oglądasz) Pomimo wybitnego talentu Kondrada,Lindy,Sthura młodszego i starszego,Szyca,Chyry żaden z nich nie pasowałby do filmu o Powstaniu Warszawskim ,ani o czasach przedwojennych-nie ta twarz.

agiuta

Racja. Super zagrał w CZAS HONORU - POWSTANIE. Wszystkich z góry przepraszam za ewentualną agresywność, ale wydaje mi się, że u niektórych takie jechanie po młodych aktorach, to sposób na rozładowanie frustracji wynikającej z niespełnionych marzeń o sławie aktorskiej. Po co po nim jeżdżą?

Mala_29

Niewielu hollywoodzkich aktorów skończyło jakiekolwiek szkoły więc to akurat o niczym nie świadczy. Adama Fidusiewicza akurat lubię więc nie jestem w stanie obiektywnie ocenić jego gry aktorskiej. W Czasie honoru jest ok, na pewno lepiej niż np. pan Szyc,który ostatnio wkłada minimum zaangażowania w swoje role. Są osoby, którym naturalne granie przychodzi samo i nie potrzebują zadnych szkół (chociaz kilka lat temu tez zaciekle klocilam sie,ze aktor to tylko taki po szkole).

alien_2

Karolak , Glinka . Trzebiatowska , Zielińska , Małaszyński mają ten sam dyplom co Janda , Sthur czy Gajos jeśli chodzi o wykształcenie . Na jakiej podstawie ? ... no właśnie . Alien_2 akurat Fidusiewicz skończył szkołę aktorska .

alien_2

holiłódzki aktor nie musi oznacza dobry aktor

alien_2

Dokładnie, Alien! Nie trzeba być po szkołach aby umieć grać. To się nazywa talent samorodny. Adam Fidusiewicz, akurat ukończył szkoły, ale potrafi grać. W roli Wilka - po prostu świetny. Ludzie zazdroszczący sukcesu zawsze będę pisali bzdury. Stańcie jeden z drugim przed kamerą i zagrajcie, jeśli Wam się wydaje, że zrobilibyscie to lepiej. (Mi Szyc w roli Pabsta się podobał, ale to nie zmienia faktu, że Adam też potrafi grać ;) ).

Mala_29

racja, gość jest po prostu fatalny do potęgi. zdolności aktorskie... na minusie

anarchistt89

a w połączeniu z Samusionek tworzą marazm

anarchistt89

I do tego zarozumialec. W CH zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał. Ot przyszło panisko i kłaniajta się.
Zresztą widziałem wywiad z nim i też się tak zachowywał, więc widać, że gra samego siebie.

marekjedrusik

Wszystkim by wam pier..doln.ła sodowa gdybyscie tylko mogli sie choc kroplą sukcesu zachlysnąc.

Mala_29

Oooo proszę! Następny znawca kunsztu aktorskiego. Chłopak bardzo dobrze gra, a że zarozumiały się wydaje? Młody jeszcze, zdąży nabrać pokory. Świetny w roli Wilka w CZAS HONORU. Czego od niego chcecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones