Adam Yauch

Adam Nathaniel Yauch

8,2
11 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Adam Yauch
Elmo_Is_Dead

Spoczywaj w Pokoju MCA+ Muzyka Twoja i kolegów (Beastie Boys) na zawsze na moich głośnikach!!!!

cebul_297

... amen
RIP [*]

Elmo_Is_Dead

Kurdę, wczoraj kupiłem Check Your Head, a tu taki news. MCA spoczywaj w pokoju. Pokaż tam na górze co oznacza prawdziwy Hip Hop. Wyrazy współczucia dla Mike D i Ad rocka, oraz rodziny Adama

Elmo_Is_Dead

szok, wydawało się że pokonuje chorobsko, o czym świadczy między innymi ostatni (wybitny) krążek, chwała za ich twórczość, czy to koniec boys'ów?..

matwis28

Raczej tak. Oni byli jak rodzina. nie wyobrażam sobie żeby Mike, i Adam dalej ciągnęli działalność. Może wydadzą jeszcze pierwszą część Hot Sauce, ale jak mówili w wywiadach ten materiał jest dość imprezowy... Więc nie wiem

Elmo_Is_Dead

Założyłem podobny temat na forum Beastie Boys. Już myślałem, że nikt nie zna MCA, ale na szczęście się pomyliłem. Sorry za spam.

R.I.P. Adam, o wiele za wcześnie odszedłeś, dałeś mi wiele pozytywnej energii, wychowałem się m.in. na twojej muzyce.
Peace

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones