Adelaide Kane

Adelaide Victoria Kane

7,0
3 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adelaide Kane

Przypominam, że gra aktorska też jest ważna, nie tylko wygląd xd No więc Adelaide jest baardzo ładna. Ale gra trochę drętwo, chociaż widziałam ją tylko w Reign, więc może tam akurat tak ma być

Napiszcie co sądzicie o jej graniu, a nie o podobieństwach do innych celebrytów

użytkownik usunięty
boomila

Jak dla mnie jest po prostu drewniana i tyle.

boomila

Widziałam ją jedynie w dwóch rolach - "Reign" oraz "Noc oczyszczenia" i moim zdaniem w obu gra dość przeciętnie. Jakoś niczym mnie nie urzekła i nie sądzę aby zdobyła kiedyś status mega gwiazdy. Oczywiście dwie role to dość marna podstawa aby wiarygodnie ocenić jej grę aktorską, ale jak już podkreśliłam powyżej jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena.

boomila

Moim zdaniem, to Reign jest rolą nie bardzo dla niej, bo może trochę scenariusz przeszkadzał jej zachowaniu, bo widać było, że jako człowiek zrobiłaby co innego. Ale oglądałam ją też w "Teen Wolf" i pokochałam od razu jej postać (Cora Hale). W tym serialu widać było, że to rola dla niej :)

dajanka67

W którym sezonie ona grała, bo jej nie pamiętam?

boomila

Pisałam już i napiszę raz jeszcze. W Reign moim zdaniem wypadła najgorzej. Jej koleżanki z planu są bardziej wiarygodne.

boomila

Jedno jest pewne – dziewczyna jest bardzo ładna ale może na tym zakończmy bo niestety z wielkim bólem serca musze stwierdzić że aktorka z niej raczej żadna bo mało gra. Fakt jest taki że widziałam ją tylko w serialu Reign no bo tak właściwie to nie miałam gdzie indziej… horrorów nie lubie i raczej jestem za stara na seriale dla nastolatków typu Teen Wolf. Szkoda że praktycznie nigdzie jej nie ma bo czasami jest tak że da się jakoś wyrobić w tym fachu jak się cokolwiek gra albo z samego faktu jej wyglądu mogą gdzieś ja obsadzać, dużo jest takich przypadków że ładne „drewno” jest gwiazdą. Jedyne co mogę to życzyć jej powodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones