Agata Kulesza

Agata Kulesza-Figurska

• Myślałem że ona juz jest koło 49/52 nie wygląda na te swoje ale trzeba przyznać że to jedna z czołowych polskich aktorek

32
    13odpowiedzi
    ost.
    • Ostatnio mignął mi fragment Złotopolskich w których miała 28 lat i wtedy wyglądała w dużej mierze jak teraz...

• Fakt, niby szczupła, ale te zmarszczki wyglądają na 50-55 lat. Jeżeli w tych kilku filmach miała 40 lat to powinna zainwestować w dużo tapety. Nie żebym coś sugerował, ale tak ludzi postarza alkohol i papierosy - nałogi dodają do wyglądu nawet 10 lat.

• szczupłe osoby na twarzy z reguły wyglądaja gorzej, tzn w pewnym wieku, tłuszcz jednak wypełnia

• użytkownik usunięty

Też byłem w szoku, już w Róży czy Sali Samobójców (starszych filmów z nią nie widziałem) wyglądała na ponad 50, a to było 4 lata temu. Tym bardziej zaskakujące, że z reguły wśród aktorów jest dokładnie odwrotna tendencja.

• Właśnie w tej chwili przeżyłam taki sam szok. Sądziłam, że jest koło 50.

• dobrze, ze nie jestem sam. juz myslalem, ze mi sie cos na oczy rzucilo. dalbym jej 50-52 na oko.

• Wygląda poważniej, ale gra zaj...cie! Absolutny polski TOP aktorek

• użytkownik usunięty

Dałbym jej 35 na oko.

• Ona teraz wyglada na co najmniej 52 lata ale
        pewnie duzo chla i cpa i to niszczy wyglad.

• Zastanów się nad tym co piszesz dzieciaku.

• Jak by dbała o siebie to by tak staro nie wyglądała ma 48 lat a wygląda jak by się do sześćdziesiątki zbliżała.

• Latka lecą, ale moim zdaniem jest ładną kobietą. W służbach specjalnych wyglądała bardzo dobrze. Ale najważniejsze, że jest świetną aktorką :)

• Wygląda poważniej, ale jak słusznie zauważyłeś gra zaj...e! Absolutny polski TOP aktorek