Agata Kulesza

7,2
70 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza

Nie no nie chce byc chamski ale wyglada na ciut wiecej

Heinz

no dokładnie, bez obrazy ale ona rzeczywiście wygląda staro

Heinz

no tez odnosze takie wrazenie jakby wygladala na starsza :P

Heinz

bo ona sie nie kroi jak wiekszosc dzisiejszych gwiazd...

Jukonka

Dokładnie!
Patrzę na jej twarz i widzę przepiękną kobietę ze zmarszczkami, może jest ich trochę więcej niż u przeciętnej kobiety przed 40-stką, ale dla mnie to tylko plus - jej twarz jest prawdziwa z wypisanymi na niej emocjami! No i ten uśmiech :)

emilaya

popieram kiedy się uśmiecha to można ja schrupać i to bez popitki :)

Jukonka

Przepraszam cie bardzo, moja mama ma 45 lat i bez żadnych operacji wygląda dużo młodziej on niej. No ale to tylko taka uwaga do wyglądu.

Heinz

na tym zdjeciu tylko tak wyszla. w filmach wyglada na mniej niz ma.

Headey

no pewnie w filmach wygląda na tyle ile ma... moze to zdjecie ją postarza

Carla

No moim zdaniem 35 to dużo i ten wiek jak najbardziej jej pasuje. Nie rozumiem was ona nie wygląda źle...

Heinz

Dla mnie to jest laska nie z tej ziemi! To prawda, zmarszczki są niekiedy wyraźnie widoczne (zależy od makijażu), ale to nie zmienia faktu, że ma niebanalną urodę, która powala na łopatki. Zazdroszczę Jej mężowi ;) I pragnę zaznaczyć, że jestem od Pani Agaty młodszy o 10 lat, a dałbym się pokroić za choć chwilową rozmowę z Nią :)
Nie bez znaczenia jest także fakt, iż wydaje się być bardzo sympatyczną osobą :)

Heinz

Moim zdaniem ta pajęczyna zmarszczek (na niektórych zdjęciach) przy oczach oznacza, że Agata dużo się uśmiecha, jest pogodną osobą, a przynajmniej takie mam wrażenie.

Heinz

małe sprostowanie, w tej chwili ma 41 i wygląda pięknie + zgadzam się z przedmówcą, zmarszczki są od śmiechu

Heinz

no właśnie,teraz ma 41,a ja myslałam że 50:))

użytkownik usunięty
Heinz

urodziła się1971;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones