Agata Rubik

4,5
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Rubik

...bo ta właśnie młodziutka dziewczyna (20 lat) jest związanka z Piotrem Rubikiem (39 lat) !!! Wyobrażacie to sobie ???

eminem

Miłość nie ma granic wiekowych... Pasują do siebie

eminem

Teraz to różnicy może nie widać, ale za dziesięć lat ona będzie miała 31 a on 48! Chociaż powiem szczerze, że teraz też wygadają jak ojciec i córka. w końcu jest między nimi 17 lat różnicy!

MacFly

18 nie 17. A poza tym to ich sprawa i nas ta różnica wieku nie powinna obchodzić. Uważam że jak ludzie chcą być razem to w metrykę sobie nie zaglądają. Tyle.

MacFly

juz jest "za 10 lat"...i co??....dalej tak samo...:)....on zresztą nie wygląda na swoje lata...

eminem

Zdaje mi się, że Pan Piotr NIE ZASŁUŻYŁ sobie na tak piękną i młodą dziewczynę (ale cóż miłość nie wybiera).

Mo_Cuishle

ale on chciał mieć młodą mamę dla swoich dzieci. Sam jest stary i chciał mieć dzieci. Mówi się - różnica wieku to nic. Oczywiście ze tak. To całe pokolenie - zupełnie inne dzieciństwa - inny punkt widzenia. Łączyć mogą tylko dzieci i seks.

Mo_Cuishle

Nie zasłużył? A tobie nie odpierda*la przed klawiaturą? ;D Co to za zdanie w ogóle? ;D

eminem

No i co z tego? Zazdrość Was zżera :)

eminem

A co w tym dziwnego? ;D jpdl pustaki z was! :D

eminem

Jezu, faktycznie gigantyczny problem. Mój mąż też jest tyle ode mnie starszy i też już kupę czasu jesteśmy ze sobą. I jakoś nikt tego nie roztrząsa ani się nad tym nie zastanawia, zresztą ludzie mają ciekawsze rzeczy do roboty. Żyjmy i dajmy żyć, każdy po swojemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones