Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 385 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Hmmmm:) Chętnie bym ją widział............. .................... .......w moim łożu;)

TOMASZ26

Ale w łóżku oprócz ... to trzeba jeszcze o czymś gadać, a ona na taka nie wygląda - słodka laleczka (jak i Merlinka - głupia ?).

klekine

Raczej jak ta z nowej reklamy Play'a hehe
Do Czech??? Do trzech to ja mam za darmo:p

TOMASZ26

Fakt, ta reklama mnie rozwaliła :))))

CristineHolly

Mylicie pojęcia. Skoro gra głupiutką nianie to w zyciu też jest głupia? Gratuluje inteligencji.

klekine

Chyba nie masz na myśli M. Monroe? Myślę, że powinnaś bardziej rozróżniać postępowanie aktorów w filmie, gdzie owszem, grała słodkie idiotki. Wcale nie znaczy, że taka była.

forever

Monroe była bardzo inteligentną osobą (świadczą o tym chocby wywiady), poprostu nie potrafiła sobie poradzic ze zbytnią sławą. Takie jest moje zdanie.

TOMASZ26

Ja nic takiego nie napisałam, zresztą uważam, że niania wcale nie jest głupia. Jest normalna, nie ma się tu nad czym zastanawiac.

TOMASZ26

A kogo to obchodzi?

Hitek

Skoro ciebie nie to po co odpisujesz?

TOMASZ26

Do zalozyciela tematu - tylko na tyle cie stac jezeli chodzi o komentarze? W ilu jeszcze miejscach takie powalajace prawdy zyciowe wkleles zasmiecajac forum? Zbastuj troche. Kogo obchodzi czy chcesz miec w lozku Dygantowa, misia czy Ciasteczkowego Potwora?

Mialo byc smieszne - coz - nie jest.

SALADYN

Chyba masz problemy koleś z kobietami:D A raczej masz prostote skoroś byś jej w swoim nie widział a mojego się czepiasz:D

TOMASZ26

Chyba masz jakieś problemy...chyba z erekcją:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones