Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 372 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Nie mogę patrzeć na tę kobietę - jest taka sztuczna. Gra same okropne postaci, czy w ogóle odrzuca jakieś propozycje? Ma okropny uśmiech, taki wyszczerzony, nieszczery. Postać niani, którą gra nigdy nie dorówna oryginalnej Fran Drescher. W moim telewizorze nie ma dla niej miejsca.

brush2

Doceniam twoją wypowiedź, jednak mam do ciebie pytanie.. Czy aktorów ocenia się po wyglądzie czy po grze aktorskiej ? Ja myślę, że po tym drugim. Wiem, że nie wszyscy muszą ją lubić, ale bez powodu TELEKAMERY by nie otrzymała. Z całym szacunkiem. Pozdrawiam.

ziola7

Źle mnie zrozumiałaś, ja nigdzie nie napisałam, że A.Dygant jest brzydka, wcale tak nie uważam. Napisałam, że jest sztuczna, co moim zdaniem świadczy właśnie o tym, że kiepska z niej aktorka. Dobry aktor IMO to taki, po którym nie widać że gra, który jest całkowicie związany z graną postacią. U pani Agnieszki tego nie widzę, z całym szacunkiem, a co do Telekamery... wybacz ale dla mnie nagroda tego kalibru nigdy nie będzie świadczyła o tym, kto faktycznie jest dobry, a kto ma po prostu "plecy" i jest dobrze zareklamowany.

użytkownik usunięty
brush2

Ja nie mam do niej nic. Nawet ją lubie, ale przeważnie gra najgorsze i najgłupsze role jakie tylko można, a szkoda, bo jak oglądałam kilka wywiadów z nią to wyglądał na całkiem fajną i inteligentną osóbkę.

Jest mi obojętna... ale do roli Agaty w ,,Tylko mnie kochaj" nie pasowała. Nie widzi mi się ona w komediach romatycznych.

brush2

Całkowicie popieram brush. Bynajmniej nie chodzi o urodę, faktem jest że patrzeć na nią nie mogę. Serial niania jest fatalny (swoja drogą polska telewizja mogła by już skończyć z tymi przeróbkami hamerykańskich hiciorów...), a to co ta (być może zdolna i utalentowana) aktorka w nim odstawia jest żałosne... heh... telekamery... no comment...

brush2

Aktorką jest bardzo dobrą. Jedną z lepszych w Polsce. I jeżeli nie odrzuca propozycji to tylko jej pogratulować. Też na jej miejscu bym tak postępował. W Polsce mało się robi filmów. Kurde bardzo mało. A jeszcze mnie dobrych. Polska to nie Ameryka gdzie zawsze znajdzie się jakaś rola. Także jak przyjmuje każdą propozycje czy to w serialu czy w filmie to nie ma w tym nic złego. Jak jest szansa to trzeba z jej korzystać.

Szajba

Masz rację !
Kasia Cichopek jest milion razy ładniejsza, wyższa i gra tylko dobre postacie.


Phi! Jak się pojawia materiał na bardzo dobrą polską aktorkę, która wypłynie z tasiemcowatego bagna, to zawsze znajdzie sie ktoś kto tego nie doceni.
A.Dygant - najlepsza ;P

brush2

Nie pozwolę, by odebrano ten tytuł (najgorszej polskiej aktorki) Katarzynie Skrzyneckiej, pani Dygant może nie jest piękna, ze swoją dość chcrakterystyczną twarzą nie może zagrać każdej roli, ale jest jest całkiem zdolną, dla mnie przekonującą aktorką.

na_wrotki

To co przed chwilą zobaczyłem w Niani, przeszło pojęcie! Ona nie umie WOGÓLE GRAĆ!! Ma dobrą dykcję, ale mimika?! Kompletna porażka!

Graff_von_Janoloff

W którym odcinku?

brush2

Brush2 dokładnie się z Tobą zgadzam ta baba jest po prostu wkurzająca (jej gra jest taka).

W_B_

baby, to masz w nosie, słońce, to jest kobieta :)

osobiście lubię panią Dygant i uważam, że jest całkiem dobrą aktorką, oczywiście biorąc pod uwagę realia naszego kraju

brush2

Nie zbyt ją lubie ale nie osobiście tylko jesli chodzi o jej gre aktorką. A Telekamerę (nawiązując do wcześniejszej wypowiedzi kogoś) dostała bo lubie ją polubili bo na Telekamery głosowali zwykli ludzie..

ana29

jeżeli ktoś nie lubi Pani Agnieszki, to po co w ogóle wchodzi na jej stronę????? Po to tylko, aby ją krytykować????? Wybaczcie, ale nie potrafię Was zrozumieć. Ja, jeśli kogoś nie lubię, to staram się go nie oczerniać;)

Lady_McBeth

No dokładnie, bo czy dyskusja na krytyce także nie polega?

Lady_McBeth

Wszedłem tu (po tym jak zobaczyłem, iż ta aktorka jest w top100 filmwebu), aby spełnić swój obywatelski obowiązek i adekwatnie zagłosować. I już spadam. nie stresuj się... pozdro.

Lady_McBeth

Ano chocby po to, zeby zanizyc jej zbyt wysoka srednia, na ktora rzecz jasna nie zasluguje :]

brush2

Kiepsko gra, jak ją kiedyś obsadzą w jakimś porządnym filmie (lol), w którym będzie musiała pokazać więcej niż 2 wyrazy twarzy to może niektórych oświeci. A może i ona się wyrobi, w co szczerze wątpie

Arwen

Dygant jest zabawna, naturalna, ładna....
A o tym, ze ma całkiem niezły warsztat świadczy opinia o jej grze w "Nani". Podobno amerykańscy producenci pierwowzoru stwierdzili, że nasza Frania jest najlepszą z kopii, jaki do tej pory powstały na całym świecie.
Ludzie z branży raczej się nie mylą i raczejnie mieli by powodów, zeby kłamac ;P

MADLEN

Oczywiście.. Zgadzam się.. Aga Dygant wegług mnie jest jedną z najlepszych polskich aktorek.. gadacie bo nie macie co robic :D A teraz nagrywany jest horror w którym Aga zagra głowną rolę.. myślę, że będzie na co popatrzec.. pozdrawiam. :)

brush2

To ja mam całkiem inne zdanie. Pieszesz sztuczna - dla mnie naturalna, piszesz nieszczera - dla mnie szczera. Tak czytam i mam wydaje mi się że po prostu nie przepadasz za nią, bo nie przepadasz. Czasem tak mamy. Z góry jesteśmy do kogoś źle nastawieni. Bo aktorką naprawdę jest dobrą.

brush2

Są gusta i guściki... Ale ja tam Agnieszkę Dygant bardzo lubie :)

brush2

Ktoś tutaj napisał, że pani Agnieszka Dygant jest dobrze "rozleklamowana"! W zupełności się z tym NIE zgadzam. Pani Dygant, w przeciwności do wielu marnych polskich aktorów, chroni swoją prywatność, nie robiąc z siebie żadnej wielkiej gwiady. Agnieszka, do tak wielkiego sukcesu, który osiągneła, doszła sama, bez niczyjej pomocy. Każdą rolę wywalczyła w castingu, nigdzie nie pchała się "na siłę" , a tym bardziej nie miała powodu posługiwać się kimś, kto mógłby ją "rozreklamować"! Podbiła serca widzów, wcielając się w rolę Frani. Oczywiście, nie każdemu musi sie podobać, ale to nie znaczy że można mówić o niej iż została "rozreklamowana"!

Dodam jeszcze, że nawet w porównaniu z "Magdą M" (do której broń Bożę nic nie mam!) serial "Niania" został naprawdę bardzo marnie wylansowany!

Rosa_4

Najgorsza..? O nie, nie x)

Jest naprawdę świetną aktorką. Nie waham się nawet powiedzieć, ze najlepszą w Polsce.
Wcale nie jest sztuczna, gra bardzo naturalnie. Rola Frani wymagała tego specyficznego smiechu i zachowania.
Zobaczycie, Agnieszka Dygant dostanie jakąś 'poważniejszą' rolę i szczeny wam z wrażenia opadną ^_~

brush2

Mnie w każdym filmie rośmieszała. Nie powiem też że najlepsza ale jedna z najlepszych Polskich aktorek. To znaczy dla mnie właściwie.

brush2

Jestem trudnym widzem mimo że jestem jeszcze młoda to cięzko mnie rozbawić. Widziałam "Nanie" pomysł oklepany, ale dobry tylko nie jestem pewna czy umieszczanie w tym pani Dygant było najleprzym pomyslem.
Ona "GRA" Franie Maj, nie cierpie widzieć że aktor GRA aktor musi mi pokazać że teraz jest ta postacią nie GRA tylko jest FRANIĄ MAJ... Strasznie mnie werwia gdy udaje pełną energi, a te "kocie ruchy" wyglądają jakby miała biedunke i chciała jak najdłużej trzymać.
Nie przeszkadza mi, nikt mnie nie zmusza do oglądania jej, niech sobie żyje w dobrobycie i spokoju.

Chappie_Love

Męski narząd rozrodczy wam w narząd odbytniczy. Czyli krótko "h.u.j wam w d.u.p.e !!! Aga rządzi :*:*:*:*:*

brush2

Dlaczego wszyscy się uczepili tej Dygant?!Według mnie gra świetnie,nie tylko w Niani,który jest moim ulubionym serialem,ale z każdą rolą radzi sobie świetnie!Dygant gra FANTASTYCZNIE!!!

_Sophie_

Ta aktorka jest super i ładna.Lubie ją

brush2

Uważam że pani Agnieszka Dygant jest boska!! Gra świetnie. Właśnie dlatego dostała TELEKAMERE!! Ja osobiście na nią głosowałam Aha i nawiązująć do czyjejś wypowiedzi. Pasowała do roli Agaty w "Tylko Mnie Kocha" :)

brush2

ja bede to powtarzac zawsze i wszędzie .. Agnieszka Dygant jest super ,swietna,boska,wspaniala itd itd...:D:D Dołączam sie do wypowiedzi poprzedniczki... role Agaty w 'Tylko mnie kochaj' zagrała rewelacyjnie :D Co do wypowiedzi co poniektórych na temat jej urody to tzreba pamietac ze pojęcie piekna jest względne.Byś moze niektorym sie nie podoba,ale ja(i po przeczytaniu wszystich postów wiem,ze nie tylko ja;) uwazam ze ma cos w sobie,ma oryginalna urode.no w kazdym razie mi sie bardzo podoba jej uroda:). A co do 'Niani' i jak ktos wyzej stwierdzil jej sztucznej mimiki to mimika taka ma byc!!!! i ma po prostu rewelacyjną mimike twarzy w kazdym filmie w którym gra!!!! podsumowujac A,Dygant rządzi:D:D:D

brush2

a co do rozreklamowania z tym sie takze nie zgadzam!!! nie bede juz tu mowic po nazwiskach ktore z polskich aktorek mialy znanych,wpływowych męzów dzieki ktorym dostawaly role. A.Dygant zawdziecza wszystko sobie.Byc moze wszystkiego nie wiemy,ale gdyby tak bylo to media by juz to rozdmuchały. Wogóle A.Dygant chyba zadko udziela wywiadow. Ale widzac ja i sluchajac (poza filmami) rowniez nie zmienilam o niej zdania.Pomimo ogromnej popularnosci jest bardzo sympatyczną,skromna osobą,lecz równie z poczuciem humoru.tak trzymać:)

neo006

Myślę, że "krytykantów" pani Dygant najbardziej może drażnić fakt, że ostatnimi czasy po prostu wszędzie jej pełno, mnie to na przykład drażni u pani Foremniak czy pana Żmijewskiego. Jak robi się jakiś polski film to musi w nim grać Foremniak lub Żmijewski, albo obaj najlepiej. A jeżeli mówimy o aktorstwie to uważam, że A. Dygant jest na prawdę bardzo dobrą aktorką, każda jej rola, którą dane było mi zobaczyć mnie ku temu przekonuje. Chętnie zobaczyłbym ją w jakimś dramacie, myślę, że tam mogłaby pokazać swój kunszt aktorski i odciąć się troszkę od roli Franii Maj z którą teraz jest non stop kojarzona i boję się, że przez nią może zostać zaszufladkowana jako aktorka komediowa :/

użytkownik usunięty
Rimmi87

Agnieszka wcale nie jest najgorszą polska aktorką.
Najgorsza jest Weronika Rosati.

Rimmi87

ale przeciez ma jeszcze dosc znaczącą role w "Fali zbrodni" zupełnie rozna od roli niani... i tutaj rowniez jest rewelacyjna:D

brush2

Agnieszka jest świetna! W Niani po prostu mnie rozbraja. Kto mógłby ją lepiej zastąpić, bo ja sobie nie wyobrażam:)

szymek_m1

Bez kitu w nani byla swietna. Nikt by lepiej chyba nie zagrał:)

brush2

Napewno jest bardzo ladna i idealna do komedii ( bo np jakos powazna pani w tylko mnie kochaj mi wogole nie pasowala !

brush2

Zgadzam się w 100%.Ja także nie cierpię tej aktorki za jej sztuczność.Nie jest ona może najgorsza,ale ma w sobie coś drażniącego,coś co wkurza w niej,gdy się patrzy na tą postać.

thanau

jak też tak uważam i w pełni się zgadzam :)

Franco_2

Nie chcę być krytykantem ale Ona jest cały czas MARIOLKĄ.Każdy film to Mariolka bis nieokrzesana dziewucha prąca do celu.W Niani już mnie bardziej irytuje niż jej konkurentka,a przecież nie o to chodziło.Pani Agnieszko proszę o nowy zestaw min grymasów bo ten się już wyczerpał.

brush2

... no nistety zawiodłaś, w "Sztuce masażu" zaledwie marny epizod, a niby główna rola? i to zagrana tak jak byś się miała zaraz zesrać!

mezo8

Że niby najlepsza?! No to macie jakieś niesamowicie zaniżone wymagania co do aktorów. Nie widziałam jej jak na razie w żadnej ambitnej roli. To co pokazuje w "Niani" sprawia, że nie wiem, gdzie oczy podziać. Do tego jej twarz w każdym filmie wygląda jak sztuczna maska (i nie chodzi mi tu o jej urodę). Nie sądzę, że jest totalnym "dnem", bo Cichopek czy Mucha są nie do pobicia w swoim "kunszcie" aktorskim (a raczej jego braku). Jednak do naprawdę dobrej aktorki trochę jej brakuje.

bober0002

W roli Czarnej- rewelacja.
W roli Marioli-rewelacja.
W roli Frani Maj-rewelacja.
Mimo że wielu osobom nie podobała się jej kreacja w "Tylko mnie kochaj" dla mnie była świetna.
Do tego ma taką nietuzinkową urodę,nie jest piękna jest inna.

brush2

Aktorka bardzo słaba. Sztuczna pod każdym względem, jej gra polega tylko na idiotycznych minach, nieustannych wrzaskach i wymachiwaniu rękami. Jest okropna. To moje subiektywne zdanie, ale i pewnie będą tacy, którzy się ze mną zgodzą. Jej warsztat aktorski pozostawia niestety wiele do życzenia. Zdecydowanie obecnie jedna z najgorszych polskich aktorów.

Kaliope

*aktorek, przepraszam za przejęzyczenie.

Kaliope

Wygląda na to,że widziałeś/aś ją jedynie w "Niani".
Kompletna przesada.

użytkownik usunięty
brush2

Dresher byla super laska. Ta tutaj to zwykla dziewka z ulicy.

brush2

ja jej tylko nie lubiłam w roli niani, ale w moim przypadku to kwestia samej postaci - prymitywnej gęsi, która miała wielkie serce, ale prymitywem pozostała - ale co ma do tego aktorka? Moim zdaniem, zagrała ją najlepiej jak mogła

Natomiast w Prawie Agaty jest cudowna :D Uwielbiam ten serial!

brush2

Popieram. Według mnie jest bardzo sztuczną aktorką i nie potrafi wczuć się w rolę. To, co ona robi, nie można nazwać grą aktorską. Nie lubię jej i to się nigdy nie zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones