Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 365 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Nie ma lepszej aktroki od Aginieszki! Zawsze uśmiechnięta, miła i kolorowa! tak trzymać pani Agnieszko!

justyna698

taa :] chyba tylko w twoich snach :]

justyna698

Ona i tak tu nie zajrzy, więc nie wysilaj się.

justyna698

tak sobie czytam te zachwyty i myślę że głupiutka jeszcze jesteś, nie?
"Najlepsza" znaczy że wszyscy są gorsi od niej, a moim zdaniem nawet jak chodzi o polskich aktorów jest na pozycji spadkowej

Kali_12

Ja bym napisał,że na ostatniej. Już Herbuś chyba lepiej gra.

użytkownik usunięty
justyna698

Tak, tak, świetnie sprawdza się w rolach sprzątaczek i nianiek. Tak trzymać.

justyna698

Jeju to może kogoś opinia, ja też ją lubię ??? :/

justyna698

ale wy gadacie dziwne historie... sami nie jesteście aktorami a wypowiadacie się jak prawdziwi ktytycy czy znawcy!!! dla was moglo cos w jej grze nie podpasować bo np. nie lubicie takich osób jakie gra czy cos w tym stylu, ja natomiast sądze ze Agnieszka Dygant Potrafi grać i jest dobrą polska aktorką podobnie jak Amma Guzik którą również sobie cenie!!

justyna698

Jeśli ktoś chciałby uzyskać jej nr GG zapraszam na strone www.nasza-klasa.pl

Kermit_zaba

wspólczuje ci justyno jezeli uwazasz ze to najlepsza aktorka. twoja niewiedza i plytkosc sa zalosne.... a pani dygant nawet na sprzataczke sie nie nadaje. i ogolnie to ci bardzo szczerze wspolczuje

justyna698


nie przepadam za tą kobietą.
najlepsza polska aktorka? mało filmow oglądasz, koleżanko.

kakalko

wcale nie najlepsza. jedna z najlepszych aktorek w Polsce. i mówcie (piszcie) sobie co chcecie.

justyna698

Grabowski-wiesz, naprawdę "fascynujące" role;
Pazura-tego jednego z grona wyżej wymienionych cenię;
Linda-faktycznie "jest go za co" cenić;
Wawrzecki-pozostawmy to bez komentarza...

Skończ swoje głupie komentarze.Chyba tylko usługiwać kobietom potraficie dobrze...

justyna698

No chyba ty...a ty myślisz, że ile ja mam lat??Wybierasz sobie dennych aktorów i oglądasz Kiepskich dla przygłupów to albo masz 10 lat albo jesteś kretynem...

justyna698

Nie ma lepszej?Moim zdaniem ona jest jedną z najgorszych Polskich aktorek...

_GF_

Nie pozostaję mi nic innego jak powiedzieć "każdy ma inne, indywidualne i wyrobione zdanie". Pozdrawiam ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones