Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 385 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Bardzo fajnei że Agnieszka Dygant dostała telekamere ponieważ jest świetną i ładną aktorka ;];];]

niania_2

zgadzam się z tym:P super ze nareszcie ktos inny został wyróżniony:)
:D:D:D

niania_2

A ja się zastanawiam się czy p. Dygant rzeczywiście zasłużyła na Telefamerę. Własciwie zagrała tylko w jakimś serialiku i zupełnie nie śmiesznej "Niani". Ratuję ją tylko "Fala zbrodni" i "Tylko mnie kochaj". Jest sympatyczna, śmieszna, naturalna ale czy to wystarczy?.. (szczerze mówiąc to powinni zlikwidowac kategorię Aktorka, bo nie ma kogo nagradzać. Brodzik już się przejadła, Kozuchowskiej ostatnio nie widać.)

Divian

Heh ale nie wazne GDZIE zagrala, tylko JAK zagrala :)
(ale co do kozuchowskiej i pani Brodzik to sie zgadzam, chociaz te ostatnia nadal lubie)

użytkownik usunięty
Divian

A ja się cieszę! Zasłużyła! Nie robi z siebie takiej zmanirowanej gwiazdki jak ta Kożuchowska albo wpychanej do każdej produkcji Brodzik!

P.S. Niania poza tym jest ŚWIETNA!

niania_2

To najlepszy wybór, jakiego polscy widzowie dokonali od wielu lat! Głosowałam na Panią Agę dwa lata temu (zajęła piąte miejsce), głosowałam w roku ubiegłym (miejsce drugie) i teraz. Jej wielki talent w końcu został doceniony. Poza tym ktoś wreszcie musiał utrzeć nosa Małgorzacie Korzuchowskiej;))) Jest dobrą aktorką, ale bez przesady. Myślałam, że spadnie z krzesła po ogłoszeniu wyników ;))) Ale Pani Aga też była szczerze zaskoczona.
Gratuluję, Pani Agnieszko! Oby tak dalej!!!!!!

Julia_1986

Przyszło mi do głowy, że gdyby najlepszym aktorem został wybrany Mateusz Damięcki (ewentualnie Rafał Cieszyński), to nie miałabym światu nic do zarzucenia!! :))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))
Pozdrawiam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones