Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 385 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

JAK LUDZIE PISZĄC SWOJĄ OPNIE ZOSTAWIAJĄ TEKSTY TYPPU" A JA JĄ LUBIE CZY TEŻ NIE LUBIE"" CO TO WOGÓLE MA ZNACZYĆ?? JAKMOŻNA KOGOŚ LUBIC...ROZUMIEM POWIEDZIEĆ DOCENIAM JEJ GRE AKTORSKĄ, Z POSTACIĄ KTÓRĄ GRA UTOŻSAMIAM SIĘ CZY TEŻ MOGŁABYM POLUBIC TĘ POSTAĆ, ALE SAMĄ AKTORKE JAKO OSOBĘ?? SKĄD MOZNA TO WIEDZIEĆ CZY SIE KOGOŚ LUBI SKORO SIE KOGOŚ NIE ZNA?? JA NP WOLĘ POWIEDZIEĆ CENIĘ SOBIE JEJ GRĘ AKTORSKĄ I JEST DLA MNIE WZOREM DO NAŚLADOWANIA(OCZYWISCIE JEŚLI CHODZI O GRĘ)....

stokrotna

owszem wiem co Cie denerwuje..
dla mnie Dygant jest obojętna... a jako aktorka jest żałosna

stokrotna

oki moze i mas zracje ale nie w 100 procentach... bo gdy czytasz wywiady itd... też do konca nie mozesz byc pewien czy to w dalszym ciagu nie jest gra, a zrestza czlowieka sie poznaje gdy się znim przebywa itd. więc trudno jest stwierdzic czy mozna go polubić puki się z nim nie spędzi troche czasu

stokrotna

bez obrazy ale mnie denerwuje jak ktos na forum caps lockiem pisze... az oczy bola :P

stokrotna

zgadzam sie z Eljotem79, zresztą "lubie/nie lubie" to przeciez mocno uogólnionie, jeżeli wolisz to zinterpretuj to sobie tak "ta gwiazda poprzez swoje wypowiedzi, role, zachowanie itp. sprawia dobre/złe wrażenie, wywołuje moja sympatie albo nie"

stokrotna

zwykle jest tak,że w postaci którą dany aktor gra, jest trochę jego samego. Oczywiście nie zawsze, bo jeśli jakiś aktor gra w przebraniu powiedzmy goryla to trudno utożsamiać go z tą postacią. Ale ja lubię Agnieszkę Dygant, bo widzę ją w różnych wywiadach, spotkaniach i wydaję mi sie osobą bardzo sympatyczną i inteligentną. Może i nie wiemy jacy są aktorzy naprawdę, ale może czasem to i lepiej...Przynajmniej możemy sobie wyobrażać...Moja ulubiona aktorka jest Magda Schejbal i choć widziałam ją na żywo i była dla mnie bardzo miła to wiem że naprawdę może być inna, ale ja zawsze będę sobie wyobrażać że jest taka jak ja sądzę, bo tak jest łatwiej i wygodniej. Lubię Agnieszkę Dygant jako aktorkę, a nie jako jakąś postać którą gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones