Agnieszka Kaczorowska

3,3
290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Kaczorowska

Aktorzyna najmarniejsza z najmarniejszych w tym beznadziejnym polskim tasiemcu TVP. Aktoreczka na jedną rolę. W kraju mamy naprawdę młodych,uzdolnionych aktorów teatralnych czy też filmowych,ale ta to totalne dno. Nie zasługuję na profil nawet na filmwebie.

chocolatemilka00

Zgadzam się zagrała w jednym serialu i myśli że jest aktorką.
Z ulicy ją chyba wzięli jak wszystkich w klanie

fasssia

O ile mi wiadomo, Agnieszka nigdy nie wspomniała, że jest aktorką, wręcz przeciwnie, zawsze podkreśla, że nią nie jest.

fasssia

I dlaczego sie napinasz? Skad wiesz co ona mysl?

chocolatemilka00

A ja się nie zgadzam. Ona jest nieco poniżej przeciętnej, co jak na Klan to całkiem spoko poziom xD Gra lepiej od takiej Paschalskiej, Stockingera czy Herbusiowej.

boolion

Jeżeli jej gra jest poniżej przeciętnej, a jeżeli sama doskonale sobie zdaję z tego sprawę (jeżeli podkreśla,że nie jest aktorką) powinna mieć szacunek dla widza i nie ośmieszać się przed kamerą. Zresztą nie mnie decydować, kogo do serialu biorą, ale powinni się zastanowić poważnie nad kadrą tego serialu, bo to jest komiczne.

chocolatemilka00

Kasa ją zachęciła, podobnie jak całą obsadę Klanu. Niestety dobrzy aktorzy przeważnie nie chcą grać w tasiemcach. Przeważnie, bo są też wyjątki. Moim zdaniem taka Barbara Bursztynowicz, Joanna Żółkowska czy Agnieszka Kotulanka marnują się w tym chłamie. Zarobiły mnóstwo kasy, ale co z tego? Mogły mieć na koncie mnóstwo wspaniałych ról, a tak zmarnowały czas na pracę z amatorami.

chocolatemilka00

zgadzam się w 100%, kłoda totalna, grać nie umi - pasuje do grona "aktorow" klanu ... ale prezencja jak najbardziej ok (ale to za mało).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones