Agnieszka Kotulanka

5,7
455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Kotulanka

czytałam że wyleciała z Klanu za to chorowała i za to że nie zjawiała się na zdjęciach.Dobrze jej tak bo jest żałosna w Klanie i mam nadzieję że dostanie jakieś rolę filmowe a tak to w teatrze gra.

kinomanka_13

Wyleciała, nie za to że chorowała, tylko za to że nadużywała alkoholu.

calderon

Nie wyleciała, wróciła już na plan. Info z jej fan page'a na facebooku.

Maja_38

Widocznie rozpoczęła już kuracje w AA i dlatego wróciła na plan ;)

calderon

Oby! :)

calderon

Z tym, że ona nie jest taką do końca _anonimową_ alkoholiczką ;)

Raczej nie w aa, bo to zbiorowe leczenie dla uboższych, tylko w jakiejś prywatnej, zamkniętej klinice.

calderon

nadużywanie alkoholu to alkoholizm, a alkoholizm to choroba.

kinomanka_13

cieszysz się, że zachorowała i za to straciła pracę?! wow

milenasy

nie cieszę się z tego że zachorowała, tylko bardziej się cieszę że w Klanie nie gra.

kinomanka_13

No i Klan traci coraz bardziej na jej nieobecności. Brakuje postaci Krystyny, brakuje ciepła, które wnosiła do serialu, a Paweł bez Krystyny jest nijaki.

Maja_38

trochę się z tobą zgadzam, ogólnie nie lubię Krystyny, ale widzę że Paweł bez Krysi jest byle jaki.

Maja_38

Jak dla mnie porównanie bieżącego sezonu z zeszłym to jak niebo i ziemia. Obecny ma swoje braki, ale jest znacznie, znacznie lepszy. Jak pomyślę, że miałby być "romans intelektualny", jak w zapowiedziach, brrrr. Nie powinna wracać. Zresztą każdy, kto przychodzi do pracy po pijaku powinien z miejsca z niej wylatywać, według mnie nie ma tu miejsca na dyskusję.

Awdar

adwar widzę, jesteś zagorzałym zwolennikiem metod silnej ręki. zacznij jednak myśleć głową a nie dupą. aktorka grająca w serialu to nie chłoporobotnik zapie***jący na budowie. przejrzyj na oczy i pomyśl, o pieniądzach, popularności serialu reklamodawcach, wysil odrobinę mózg bo jak na razie wiedzę czerpiesz z pudelka, pomponika i kozaczka tzn.w dup*e byłeś i gó*o widziałeś. świadkiem przyjścia po pijaku Pani Kotulanki na plan nie byłeś i nie będziesz. nasze zdurniałe społeczeństwo czerpiące poglądu z gazet typu fakt i portali jak pudel jest do obrzydzenia zidiociałe. wku*w**ją poglądy ludzi głoszone na podstawie tez wyssanych z palca, wyczytanych w szmatławych gazetach z kolorowymi obrazkami. musisz dorosnąć, bądź dojrzeć intelektualnie by stać się interlokutorem do rzeczowej, merytorycznej dyskusji. z jednym się można z Tobą zgodzić, nie ma tu miejsca na dyskusję ponieważ nie jesteś partnerem do rozmowy.

wdsieniemiesci

Świat w którym aktorka grająca w serialu jest kimś lepszym niż "chłoporobotnik zapie***jący na budowie" istnieje tylko w głowach degeneratów.

To, że pani Kotulanka z jakiegoś powodu nie może grać, a pan Karpiński publicznie się na to skarży nie został wyssany z palca.

Jednak wyraźnie widać, że w naszym społeczeństwie jest coś takiego jak zapaść cywilizacyjna i że fani p. Kotulanki padli tego ofiarą.

Awdar

Kotulanka to zwykła pijaczka
Tak jak Dawid Jańczyk oboje powinni sie leczyć

giovanni50

takie komentarze to przejaw bezdusznosci i zgryzliwosci polaczkow. A jeśli ta kobieta po prostu ma problemy i nie umie sobie poradzić? Należy jej pomóc a nie pogardzać. Dlaczego jak ktoś jest na szczycie to ludzie lgną jak muchy do g..., ale jak komuś się noga powinie to każdy się plecami odwraca??

gdytanczenaddrzewami

Ja ją nie pogardzam

gdytanczenaddrzewami

Jeżeli ktoś ma problemy i świadomie wybiera najgorsze możliwe ich "rozwiązanie" - alkohol - to, owszem, należy nim pogardzać. Nie ma lepszego powodu do pogardzania kimś niż ten.

Awdar

oooj zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Myślę, że człowieczeństwo polega właśnie na wyciągnięciu do drugiej osoby ręki w takiej sytuacji, a nie pogardzeniu. Najłatwiej jest kimś pogardzać, to jest pójście na łatwiznę. Tylko że jest takie powiedzenie: nie śmiej się bratku z cudzego upadku, dziś ktoś jest na glebie, jutro to samo spotka ciebie! A los bywa niezwykle przewrotny....ale to się widzi dopiero z wiekiem. A po za tym pogarda nie najlepiej świadczy o człowieku. Trochę pokory, wiem to jest dziś zupełnie niemodne i niepożądane, ale jednak wierze, że warto. Poza tym to co siejesz i zbierać będziesz.

gdytanczenaddrzewami

To inaczej. Mamy ograniczoną ilość środków, ograniczoną ilość forsy na pomoc itd. Komu byś dał(a) pomoc - komuś, kto choruje nie z własnej winy czy alkoholikowi?

Kto ogląda Klan ten wie, jak poziom serialu się poprawił odkąd p. Kotulanka odeszła z planu. Niszczyła swój serial od lat, przychodziła do roboty pijana itd., czy ktoś ma jeszcze co do tego wątpliwości? Ile razy scenarzyści w zakończonym właśnie sezonie musieli zmieniać scenariusz, bo ona znów odwołała powrót, który wcześniej obiecywała (wypadek Pawła na korcie itd.). Zasłużyła na wzgardę, niezależnie od tego ile poezji włożył(a)byś w zapewnianie, że nie zasłużyła.

Awdar

A to wszystko przez picie koniaczku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones