Agnieszka Maciąg-Wolańska

Agnieszka Kozak

6,1
367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Maciąg-Wolańska

Była świetną i bardzo piękną modelką, troszkę przypominającą Cindy Crawford.Mam kasetę z jej piosenkami i niektóre całkiem mi się podobają.Filmu z jej udziałem jeszcze nie widziałam,ale zobaczę, bo lubię ładne kobiety.

Vena_Poetica

K...! co za maniera ! Laskę to może mieć staruszek do podpierania, ewentualnie facet w gaciach ! To jest KOBIETA a nie laska ! Jeszcze bardziej wk! jest to, że mówi to kobieta. Myślałem, że takiego języka używają tylko faceci [z rynsztoka only] ale jak widzę tej pozornie pięknej płci to też dotyczy ! TYLKO do odstrzału, bo szkoda czasu na leczenie takiego buractwa !

cOOba

@cOOba, Twoje grymasy odnośnie Vena_Poetica trochę tracą siłę przekonywania, gdy piszesz niesmaczne teksty o lasce w gaciach, czy sypiesz k...mi, nawet wykropkowanymi. Jeżeli już dbasz (słusznie) o piękno języka, to proszę, więcej konsekwencji. Poza tym w Twoim wpisie nie ma ani słowa o tym czy p.Agnieszka Ci się podoba, czy jest "do odstrzału", a chyba o to tutaj chodzi.
@Vena_Poetica, właśnie że ona nie przypomina Cindy Crawford i dlatego w miarę ładnie wygląda. Kojarzę jej twarz, ale bardziej z karierą modelki, niż aktorki. No i oczywiście z fajnistą piosenką "Zatrzymaj czas". Bardzo ładny ma głos babeczka, to trzeba przyznać bez bicia.

Jack_Holborn

No i jeszcze przyjazna dla ucha piosenka Agnieszki "Zapomnę". Długa, ale to dobrze. Fajny głos, mogłaby mi poszeptać na ucho na dobranoc;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones